BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> To się nazywa forma!

To się nazywa forma!

Czy widzieliście kobietę w wieku 81 lat robiącą szpagat –w moim programie wszystko jest możliwe.

Polecam dzisiejszą rozmowę przeprowadzoną pierwszy raz w historii telewizji w szpagacie. Moimi gośćmi byli Helena Norowicz aktorką z mężem Marianem Pysznikiem.Jeśli macie poniżej 80-tki to „gówniarze” bierzcie się do roboty bo warto być w takiej formie!

 

pytanie na śniadanie

Pozdrawiam

Komentarzy: 4 dla “To się nazywa forma!

  1. Ja jestem w wieku 70 + i staram się nie od dziś robic rozne ćwiczenia żeby zachować dobra forme. Przeciętnie czas moich cwiczen to 55 minut, codziennie oprócz niedziel, zaczynając rano o godz.6stej. Opracowalam sobie caly zestaw cwiczen zaczynając od od szyi poprzez , barki ,tulow, biodra , kolana , stopy.Nie mam problemów ze skłonami , robie nawet to czego młodzi nie mogą zrobić. Polega to na tym ze staram się na niezgietych kolanach zrobić sklon do samej podłogi i polozyc dłonie na podłodze. Kiedys w TV pokazali ze jeżeli ktoś zrobi to cwiczenie po 50tce to znaczy ze jest w dobrej formie :)A ja lekko zrobiłam to majac 75 lat :). Posiadam tez hangle 1,5 kg wyciskając nimi ile się da. Na końcu używam sprezyne ( jak to ja ja nazywam ) i wyciskam na niej przeciętnie od 100- 150. Robie tez szybkie onbroty wokół swego ciala , zatrzymując się bez podpórki i powtarzając kilka razy to cwiczenie. Dzieki niemu nie mam zawrotow glowy z czego się bardzo ciesze. Dzieki pani Marioli dokoptowalam do swoich cwiczen niektóre ciekawe pozycje w ćwiczeniach z czego bardzo się ciesze :) Serdecznie pania pozdrawiam i dziekuje za pani dzialalnosc w zakresie poprawy zdrowia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>