BlogStar -> Anna Popek -> Trening z Sylwią

Trening z Sylwią

Sylwia Wiesenberg składa się z mięśni i z uśmiechu.

Anna Popek: Trening z Sylwią - BlogStar.pl

Jej szczupłe ciało jest harmonijne i napięte. Kiedy mówi o treningu, jaki za chwilę rozpoczniemy, jest pełna energii i pasji. Sylwia opowiada, że stworzyła autorską metodę treningów Tonique, i o tym, że gdy jeszcze pracowała w sektorze finansowym w Wielkiej Brytanii, to nawet sprawdzając wyniki giełdowe robiła przysiady. Jej znajomi już wtedy wiedzieli, że fitness jest jej przeznaczeniem i że w tym zrealizuje swoje powołanie. Kiedy wyjechała do Nowego Jorku, rzeczywiście zmieniła profesję i zajęła się tym, co kocha – uczeniem innych kobiet, jak poprawiać sylwetkę.

Anna Popek: Trening z Sylwią - BlogStar.pl

Mówiła mi to wszystko pomiędzy jednym przysiadem i drugim, zupełnie bez zadyszki, choć proponowane przez nią ćwiczenia nie były łatwe. Prawdę mówiąc kilka pierwszych powtórzeń podobało się nawet mnie samej – ruchy, które łączą elementy baletu, sztuk walki i fitnessu są płynne i ładne. Przechodzi się od jednego układu ciała do innego, a potem do jeszcze jednego bez przerw, bez raptownych zatrzymań. Ruch – tak jak w naturze – jest łagodny, spójny, lecz wymaga wysiłku. Napięcie ciała zaczyna się od środkowego palca dłoni, a kończy na palcach stóp. Tak jak w łyżwiarstwie, gdzie oceniana jest cała sylwetka, a nie tylko jej fragment.

Anna Popek: Trening z Sylwią - BlogStar.pl

Ma to swój sens – dłoń, która jest aktywna, na której skupiamy uwagę zupełnie inaczej „prowadzi rękę, bark i kręgosłup. Za dłonią podąża nasze skupienie, uwaga. Myślimy o ćwiczonych partiach ciała, a to sprzyja ich wysmuklaniu. Jakkolwiek jednak ładnie nie wyglądałby ten trening w lustrze – jest bardzo wymagający. Po kilkunastu powtórzeniach miałam nogi jak z waty i pot lał się ze mnie strumieniami.

Anna Popek: Trening z Sylwią - BlogStar.pl

Sylwia Wiesenberg mieszka w Stanach Zjednoczonych, na Manhattanie. Jest mężatką i mamą dwójki dzieci: 7-letniej Zosi oraz 3 lata starszego Aleksandra. Kiedyś zawodowo zajmowała się finansami, ale porzuciła tę pracę 12 lat temu, aby podążać za swoją misją życiową – czyli motywacją kobiet do działania. Prowadzi zajęcia w klubie Complete Body and Spa na Manhattanie. Są one uważane za trudne i zawsze trwają dwie godziny. Podejmiecie wyzwanie?

Anna Popek: Trening z Sylwią - BlogStar.pl

Zapraszam do ćwiczeń razem z Sylwią. Smile

http://youtu.be/bBng6zoxE9k

Komentarzy: 6 dla “Trening z Sylwią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>