BlogStar -> Julia Wróblewska -> Trzymajcie za mnie kciuki, proszę!

Trzymajcie za mnie kciuki, proszę!

Hej! Co tam u was?

U mnie baaardzo męcząco. Codziennie treningi po szkole, wstaję o 7 rano, wracam do domu o 20 i uczę się do 23 minimum. Jednak daję sobie jeszcze radę :)
Taniec już za dwa tygodnie! Nie zdradzę, jaki taniec szykujemy się, chociaż znawcy mogą się domyślić po filmiku z instagrama lub zdjęciu sukienki poniżej 😉 Powiem, że będzie to latino:)

julia-wroblewska-taniec
Trenujemy bardzo intensywnie, aktualnie dopracowuję pierwszy układ i ćwiczę drugi, bo dziś właśnie go ułożyliśmy;)
W międzyczasie mojego grafiku zdążyłam jeszcze polecieć wybrać sobie strój na ramówkę Polsatu, które odbędzie się 1 marca. Biegam, biegam i jeszcze raz biegam. Wszędzie się spieszę!

julia-wroblewska-taniec2
A teraz, kiedy to piszę, mam na to sekundę, stoję w korku i wracam z treningu.
Po prostu masakra.
Ale po epizodzie z poprzedniego roku wiem, że dam sobie radę! :) Szkołę jest prosto pogodzić, bo treningi są po niej, wf zaliczam tańcami, więc jest spoko…
Tylko tyle, że na chwilę obecną jestem chodzącym trupem, ale to mniejsza:)
Akurat tu nawiązanie do serialu, w który się ostatnio wciągnęłam (The Walking Dead )… Obejrzałam już prawie 4 sezony, ale teraz nie mam czasu i taaak ubolewam!
Będzie nadrabianie :)
julia-wroblewska-taniec1
Będę relacjonować najbliższe zmagania z tańcem, w końcu odcinek wychodzi 4 marca >.< Boję się! Stres powoduje u mnie pomyłki… Mam nadzieję, że się skoncentruje i dam radę :)

Chyba tyle mam Wam do przekazania na chwilę obecną, trochę się żalę, ale co tam 😉 Trzymajcie za mnie kciuki.
Do zobaczenia!

Julka Wróblewska

 

 

 

Komentarzy: 11 dla “Trzymajcie za mnie kciuki, proszę!

  1. Wiesz Juluś ja często o Tobie myślę i nawet Cię pokochałem dlatego moja miłość na pewno Ci pomoże aby wygrać a ja tyle pieszczot mam dla Ciebie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>