BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Trzynastego w piątek

Trzynastego w piątek

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Co to były za emocje!!!

Agnieszka Kaczorowska: Trzynastego w piątek - BlogStar.pl

Nadal nie mogę uwierzyć, że pierwszy raz dla swojej pary zobaczyłam od sędziów 10-tki i to już w pierwszym odcinku!!! Jestem przeszczęśliwa i dumna, że występ wyszedł bardzo dobrze.

Agnieszka Kaczorowska: Trzynastego w piątek - BlogStar.pl

fot. Aga Taukert Photography

Tańczyło mi się fantastycznie, ale to ile w tym było stresu, to sobie nie jesteście w stanie wyobrazić… Na szczęście Krzysiek niczego nie dał po sobie poznać i to mu się ceni najbardziej. Pierwsze koty za płoty i mam nadzieję, że podczas kolejnych odcinków będziemy pokazywać jeszcze więcej dobrego tańca, dostarczymy jeszcze więcej emocji i nasze małe przedstawienia będą jeszcze mocniej zapadać Wam w pamięć.

 Agnieszka Kaczorowska: Trzynastego w piątek - BlogStar.pl

Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy, za każde dobre słowo i za dużo energii, którą nam wysyłacie. Korzystamy z niej każdego dnia! Dzięki z całego serca!

 Agnieszka Kaczorowska: Trzynastego w piątek - BlogStar.pl

Już w najbliższy piątek zatańczymy dla Was rumbę. Przyznaję, że to mój ulubiony taniec, więc tym większa radość z pracy. Stwierdzam też, że ten tydzień to sama przyjemność, bo z Krzyśkiem tańczy się wyjątkowo. Trenujemy po 6-8 godzin dziennie i marzy nam się pokazać Wam w piątek coś pięknego, coś emocjonalnego, coś co Was wzruszy. Chcemy przedstawić Wam pewną historię dwojga ludzi, a jeśli Wam się spodoba i poczujecie w serduchach jakieś ukłucie, to będzie dla nas największy sukces. Rumba słynie z tego, że to bardziej kobiecy taniec, ale plan jest taki, aby Krzysiek rzeczywiście świetnie to zatańczył, a nie stał i wyglądał, a ja się wokół niego będę kręcić. Przełamujemy kolejne bariery, musimy sobie całkowicie zaufać i otworzyć się na siebie jeszcze bardziej. Zobaczymy jaki to przyniesie efekt. Będziemy tańczyć do przepięknego utworu, ale na razie niech TO pozostanie tajemnicą.Wink

 Dla ciekawskich załączam krótki filmik z jednego z pierwszych treningów rumby. To początki, więc pracujemy dalej, szlifujemy i szlifujemy, aby już w piątek nie skupiać się na krokach czy technice, ale wejść całkowicie w role.

 

Co wydarzy się trzynastego w piątek? Czy będzie dla nas szczęśliwy? Czy spełni się moje marzenie i poczujecie prawdziwy ścisk w brzuchu oglądając nasz taniec? Przekonamy się wspólne już za kilka dni o godzinie 20 w Polsacie.

Nie mogę się doczekać,

Aga.

 Agnieszka Kaczorowska: Trzynastego w piątek - BlogStar.pl

P.S. Czy Was też to wiosenne powietrze wprawia w świetny nastrój? Ja codziennie tańczę i nagrywam, więc jest pracowicie i męcząco, a mimo to czuję się niezwykle szczęśliwa. Jest cudownie! Przesyłam wiosenne uściski!

Komentarzy: 5 dla “Trzynastego w piątek

  1. a jeszcze niedawno twierdziłaś, że to obciach występować w tym programie..

  2. O tak! Wiosnę czuć już w powietrzu :) Słońce, rower, las – mój ulubiony sposób na relaks :) Owocnych treningów :)

  3. Hoshi i spolka

    Bardzo mocno trzymamy kciuki za pozycje, ktora bedzie choc tak mocna, jak ostatnio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>