BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Ulubione Święta

Ulubione Święta

Ho ho ho! Merry Christmas!

…tylko śniegu brak, więc ciężko będzie Mikołajowi dostać się na saniach. Myślę, że powinien w taką pogodę przyjechać na rowerze, nie sądzicie? Jest to jakiś pomysł!

Już zupełnie poważnie, ciekawa jestem jak Wam idą przygotowania. Pośpiech czy na spokojnie? Choinka ubrana? Dom przystrojony?

Ci którzy śledzą mojego bloga od dłuższego czasu, zapewne wiedzą, że u mnie kolorystyka Świąt jest co roku zupełnie inna. 2 lata temu było na złoto, rok temu pastelowo, a w tym roku jest czerwono. Ten kończący się rok kojarzy mi się z kolorem czerwonym, dlatego postanowiłam aby był motywem przewodnim u nas w domu, gdzie to ja odpowiadam zawsze za wystrój wnętrza. Przez ostatnie 12 miesięcy bardzo dużo się u mnie działo. Było gorąco, energetycznie, pracowicie i bardzo widocznie. Było czerwono. To był piękny i dobry rok.  m_kaczorowska-przymiarki_0056

Czy prezenty kupione?

To jest zawsze trudne grudniowe zadanie, ale mnie osobiście sprawia bardzo dużo radości. Uwielbiam innych obdarowywać i jeszcze cieplej na sercu, gdy ktoś jest szczerze szczęśliwy z podarunku. Chciałabym Wam jednak zwrócić szczególną uwagę na pewien problem…

Nie wiem czy dotarła do Was akcja Zwierzę To Nie Prezent, w którą się zaangażowałam. Jeśli nie, to zapraszam Was gorąco do obejrzenia spotów, między innymi z moją osobą i przede wszystkim do posyłania ich dalej.

Na mojej stronie na FB zdjęcie propagujące akcję udostępniło ponad 290 osób, a teaser akcji ponad 100. Dziękuję Wam za to! Wierzę, że to właśnie te ostatnie dni i godziny przed wieczorem wigilijnym są najważniejsze, zatem proszę, udostępniajcie dalej! Niech jak najwięcej ludzi zobaczy, lub usłyszy hasło „Zwierzę To Nie Prezent“ i jeżeli ktoś miał pomysł, aby kupić pod choinkę psa, kota lub innego nowego domownika, to się trzy razy mocniej zastanowi. Niestety po Świętach ilość czworonogów w schroniskach diametralnie wzrasta, bo okazuje się, że prezent nie był trafiony lub po kilku dniach się znudził. Zatem propagujmy zdrowy rozsądek w tej kwestii, a jeśli rzeczywiście jesteście pewni i podejmujecie świadomą decyzję, że chcecie mieć zwierzaka, to może właśnie poczekajcie na okres poświąteczny i przygarnijcie jakiś niechciany prezent, hm? Agnieszka Kaczorowska

A jak Wasze nastroje?

Pamiętajcie, że wspaniałą atmosferę robimy sobie sami. Nie tylko poprzez zapalenie świeczek czy przygotowanie pięknej i smacznej kolacji, ale przede wszystkim poprzez to co mamy w sercu. Wrzućmy w nie dużo prawdziwej miłości, dużo uśmiechu i pozytywnej energii. Zapomnijmy chociaż na chwilę o wszystkim co złe, smutne czy bolesne. Skupmy się na tym co cudowne, co cieszy, co daje poczucie bezpieczeństwa. Przymknijmy oko na to co nam się nie podoba i wyostrzmy zmysły na wszystko co sprawia nam radość.

12431709_10203939501446738_739062700_n

Święta to czas przebaczania, czas spokoju, odpoczynku i refleksji. To czas dla rodziny, ale także dla siebie samego. To Święta które zamykają rok i podczas których zawsze uświadamiam sobie, że życie jest nieprzewidywalne i dzięki temu takie cudowne.

Dlatego to są właśnie moje ulubione Święta.

m_kaczorowska

 Życzę Wam Kochani, aby te Święta były dla Was końcem i początkiem czegoś nowego. Aby obudziły w Was nadzieję, tam gdzie jej brakuje i aby umocniły Waszą wiarę we wszystko w co wierzycie.

Życzę Wam aby Wasze serca otuliła miłość, a Paniom aby ktoś kiedyś zapukał w taki sposób do ich drzwi:

 IMG_1326

 😉

Wszystkiego dobrego,

Aga

Komentarzy: 2 dla “Ulubione Święta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>