BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Do Uniejowa

Do Uniejowa

Miniony weekend okazał się dla mnie niesamowicie aktywny i pełen atrakcji! Korzystając z ostatnich dni lata zdecydowałam sie na wyjazd do Uniejowa. Pomysł okazał się trafiony, bowiem Uniejów słynie z term. W końcu mogłam też zrezygnować z obcasów i wskoczyć w płaskie baleriny. Jednak letnim sukienkom pozostałam wierna. Pierwszego dnia, tuż po przyjeździe, była jednak szansa, żeby zakosztować czegoś więcej niż tylko baseny i gorące źródła… Na start turniej rycerski, tuż po nim na rozgrzewkę degustacja miodów pitnych…. I och my God… Chyba nigdy nie piłam tak dobrego miodu! Winogronowy półtorak to mój faworyt :). Do naszej dyspozycji były również balie kąpielowe: różana, piwna i… czekoladowa. Cały fun tej ostatniej polegał na tym, że polewaliśmy się ciepłą czekoladą bezpośrednio na ciała! Dodam tylko, że pachniałam obłędnie! 😉 Na deser oczywiście masaże i  pływanie. Czyli szeroko pojęty relaxing!

Ale, żeby nie było, że tylko leżę i pachnę następnego dnia wykorzystałam walory edukacyjne wyjazdu i zwiedziłam młyn!

Izabela Zwierzyńska: Do Uniejowa - BlogStar.pl

Po raz pierwszy w życiu! Było niesamowicie, a nawet strasznie, bo gdy wiatrak zaczyna działać wszystkie jego elementy trzęsą się jakby miały się zaraz rozpaść! Budowa ciekawa, historia również, a Pan opowiadacz bardzo inspirujący.

Izabela Zwierzyńska: Do Uniejowa - BlogStar.pl

Po wyczerpującej wycieczce powitano nas w chacie chlebem i solą, a na obiad zaserwowano pstrąga z prawdziwego pieca. Wow!

Izabela Zwierzyńska: Do Uniejowa - BlogStar.pl

Izabela Zwierzyńska: Do Uniejowa - BlogStar.pl

Na koniec świeżo wyciskany sok z jabłek, pycha! To właśnie mnie przekonało, żeby w końcu nabyć sokowirówkę! Mam nadzieję, że już wkrótce się uda J.  Wtedy Wam pokażę co to znaczy ekologiczna Perfekcyjna Pani Domu!

Komentarze do wpisów pod dotychczasowymi postami znajdują się w wersji archiwalnej strony pod adresem old.blogstar.pl/gwiazdy-blogstara/izabela-zwierzynska/do-uniejowa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>