BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Upiorna noc

Upiorna noc

Poprzedni piątek w Tańcu z Gwiazdami był niezwykle emocjonujący! Musieliśmy niespodziewanie pożegnać się z cudowną Anią, wróciła do nas jedna para i odpadła kolejna. Jednym słowem – zawirowania. Ale! Kadziu za to pokazał klasę. Przyznaję, rozpiera mnie duma.

Pierwszy raz dał się ponieść w tańcu. Ja też to czułam. Nie stresowaliśmy się, że coś się pomyli, tylko spokojnie cieszyliśmy się każdym momentem naszego tańca. Pokazuje mi to jak ważne, nawet jak ktoś nie jest aktorem, mówić o tańcu i rozumieć każdy jego krok. Taniec to rodzaj dialogu, to pewne opowiadanie, to zawsze historia wyrażana poprzez ruch. To jest właśnie w tańcu najpiękniejsze!

kaczorowska_0129

 Mam nadzieję, że Wam się podobało to co zaprezentowaliśmy i dziękujemy najpiękniej jak się da za głosy oddane na nas, bo dzięki temu możemy się bawić dalej. No i oczywiście cały tydzień jeszcze więcej pracowaliśmy, aby mieć gotowe na jutro… aż 3 tańce! Tego jeszcze nie było! Ale po kolei…

 kaczorowska_0120

Może ktoś pamięta z poprzedniej edycji, na tym etapie w programie pojawia się taniec w trio, czyli każda para dobiera sobie innego tancerza i trzeba wykombinować na bazie tańca, który nam przydzielili, jakieś show. Otrzymaliśmy jive’a, a o współpracę poprosiliśmy Ninę Tyrkę, którą oboje bardzo lubimy. Pomyśleliśmy, że Nina idealnie odnajdzie się w roli srogiej nauczycielki. Ciekawa jestem czy mój pomysł Wam przypadnie do gustu. My mieliśmy w trójkę bardzo zabawny czas na sali. Może i Wy się uśmiechniecie jutro o 20, bo prawdopodobnie nasze trio zatańczy jako pierwsze… nie spóźnijcie się!

kaczorowska_0181

 Ten odcinek to jednak przede wszystkim temat HALLOWEEN. Choć w Polsce nie jest to mocno rozpowszechniona tradycja czy zabawa, tak na pewno tematyka jest bardzo ciekawa i można wcielić się w wyjątkowo charakterystyczne postaci. Łukasz będzie Upiorem z Opery. Dla tych co nie kojarzą, to opowieść o szaleńczej miłości Upiora do Christine – śpiewaczki operowej. Upiór ma zdeformowane pół twarzy, nosi maskę, kryje się w podziemiach teatru, gdzie komponuje muzykę. Piękne przesłanie tej opowieści polega na tym, że nie wygląd jest najważniejszy, ale wnętrze człowieka. Natomiast przeświadczenie Upiora o tym, że jest oszpecony i dziewczyna się w nim nie zakocha, pcha go do zachowań ekstremalnie szalonych, strasznych, niebezpiecznych…

 Wspomniałam Wam o trzech tańcach… Uwaga, zdradzam Wam, że po raz pierwszy w tym programie odbędzie się taneczny pojedynek. Każda para będzie musiała zaprezentować krótki kawałek Cha-chy i zostaniemy bezpośrednio porównani. Szykują się ogromne emocje!

 To na pewno będzie trochę zabawny, trochę upiorny i niezwykle emocjonujący wieczór w Polsacie. Łukasz został już jako jedyny mężczyzna na placu boju, na dodatek sportowiec, co jest rzadkością, zatem wspierajcie go proszę!

Jak zawsze PARA NUMER 10, zapraszamy Was jutro (piątek) o 20 przed TV. No i jak co tydzień, liczymy na Was. My dajemy 100%, ale wynik zależy tylko od Was.

 

Ściski ogromne, trochę upiorne :)

Aga

Komentarzy: 2 dla “Upiorna noc

  1. Daliście cudownie radę!! Tak trzymac, nie zapeszając, aż do finału. Dostarczacie czystej emocji, nie ma w Was fałszu, ‚napinki’ tylko wykonujecie swoją robotę! Mimo wszystko, jakoś Nina sztucznie próbowała zachęcać do głosowania na Was, a w kulisach mówiła, że z całego serca kibicuje Tomkowi i Ewelinie( tak, w takiej kolejności). Wydaje mi się, że zważywszy na Wasze trio, powinna powstrzymac się od tego typu komentarzy. JA natomiast nie mogę doczekać sie przyszłego piątku. Wytrwałości <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>