BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> WAKAAAAAACJE!!!

WAKAAAAAACJE!!!

To jest ten dzień. Wyczekany i wypracowany. Lecę dziś na wakacje. Na tydzień. Cudowny tydzień z bliskimi mi ludźmi. W nieodkrytym jeszcze przeze mnie miejscu. Jak myślicie, gdzie się wybieram?

…i nie jest to Sycylia jak donoszą media, których inwencja twórcza zawsze mocno mnie zaskakuje. Surprised

 Agnieszka Kaczorowska: WAKAAAAAACJE!!! - BlogStar.pl

Dopadło mnie zmęczenie. Jak wiecie, uwielbiam pracować i działać na najwyższych obrotach, a to dlatego, że kocham to co robię. Moje życie jest pełne pasji. Jednak zaczynam odczuwać ostatnie kilka miesięcy i niewiarygodnie się cieszę, że jadę odpocząć. Potrzebuję przewietrzyć trochę głowę, nie myśleć, odłączyć się od świata, nie analizować, nie planować.

 Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie rzuciła sobie jakiegoś wyzwania…

Agnieszka Kaczorowska: WAKAAAAAACJE!!! - BlogStar.pl

 I tak postanawiam zrobić kompletny DETOKS od swojego telefonu oraz internetu. Znikam na tydzień. Nie będzie mnie na portalach społecznościowych, nie będę dostępna telefonicznie czy sms’owo. Wszystkie ważne sprawy muszą poczekać. Ja też potrzebuję się zregenerować. Telefon w ręku to niestety już pewien nawyk, który niełatwo będzie wyeliminować… dam radę? W sumie czemu miałabym nie dać! To zależy tylko ode mnie. Może i Wy spróbujecie podczas swoich wakacji?

 Zatem nie rozwodzę się już dłużej i uciekam! Chciałam Was tylko trochę zainspirować. Smile

Już za około tydzień, napiszę Wam piękną relację z mojej wycieczki. Jestem cała podekscytowana, ponieważ zapewne poznam nowych ludzi, nową kulturę, nowe zwyczaje, zobaczę nowe piękne miejsca i naładuję się energią… Bo pomysłów na kolejne działania jest mnóstwo! Smile

 Agnieszka Kaczorowska: WAKAAAAAACJE!!! - BlogStar.pl

Ściskam wakacyjnie,

Aga

 P.S. Kto jeszcze nie zakupił najnowszego magazynu VIVA to polecam gorąco. Znajdziecie tam dość długi i szczery wywiad ze mną. Polecam przeczytać oryginał, a nie jego nadinterpretacje w internecie, ponieważ wyciąganie z kontekstu kompletnie mija się z prawdą. 

Agnieszka Kaczorowska: WAKAAAAAACJE!!! - BlogStar.pl

stylizacja sesji: Violetta Chrystyna

Komentarzy: 10 dla “WAKAAAAAACJE!!!

  1. Agnieszka Kaczorowska

    Dziękuję za wszystkie życzenia odnośnie wakacji! Udały się i już wrzucam dla Was relację, zapraszam do przeczytania! Pozdrawiam Was ciepło.

  2. Pingback: Agnieszka Kaczorowska: Moja portugalska podróż - cz. I | BlogStar

  3. Oj, też bym poleciała… :-( spakuj mnie do swojej walizki 😉 życzę Ci wielu wrażeń i massmediowego odwyku. Robię tak co roku i uważam że to świetne posunięcie. Pozdrawiam.

  4. Jesteś piękna i mądra Agnieszko – uwielbiam cię – tobie kibicowałem w Tańcu z Gwiazdami a i dla Ciebie oglądam od lat Klan . Pozdrawiam niepełnosprawny fan Tomek z Zielonej Góry

  5. Zyczymy milego odpoczynku. Nalezy sie, po takim okresie wzmozonego wysilku. Trzymamy kciuki i czekamy na wakacyjne relacje

  6. życzę udanych i miłych wakacji oraz żeby wypocząć od wszystkich nerwowych sytuacji…
    pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>