BlogStar -> Rafał Brzozowski -> Wakacje w siodle

Wakacje w siodle

Witajcie Kochani,
sporo minęło od mojego ostatniego wpisu, ale to dlatego, że wakacje to bardzo pracowity okres w życiu muzyka. Festiwale, koncerty plenerowe, życie w trasie i na walizkach, cały czas dalekie podróże, a na to wszystko chyba za mały jest świat :).
Dlatego teraz chciałbym pokazać Wam kilka zdjęć z moich kilkudniowych wypadów w przerwie pomiędzy koncertami. Nie wiem, czy wiecie, ale bardzo lubię jazdę konną. Może nie jestem zbyt dobrze wyszkolonym jeźdźcem, ale potrafię utrzymać się w siodle w terenie i to jest dla mnie już sukces. Jazda konna po lasach i polach mazurskich to czysta przyjemność. Zachęcam Was również do spróbowania własnych sił w tej aktywności, gdyż im wcześniej się zacznie, tym łatwiej nabrać pewności i przełamać lęk.

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Konie to zwierzęta z charakterem, często potrafią być nieprzewidywalne, a przede wszystkim są bardzo duże i silne, a to może niektórych napawać obawą. Ale uwierzcie mi, że nie ma nic piękniejszego niż konie w galopie, jak mówił tekst jednej z piosenek zespołu Wilki. Mam swoją zaprzyjaźnioną stajnię – Ranczo Pindorówka u Pana Arka Pindora w Maradkach koło Sorkwit i tam zjawiam się, kiedy tylko mogę, na jazdę terenową.

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Okolica w tym rejonie jest po prostu przepiękna. Tuż obok płynie Krutynia, więc można wybrać się na spływ kajakowy tą rzeką. Krajobraz jest po prostu bajkowy. Zobaczcie zresztą sami, jak to wygląda na zdjęciach – istny raj. Oczywiście dookoła są wspaniałe jeziora, więc nie byłbym sobą gdybym nie powędkował trochę w swoim szczęśliwym kapeluszu :).

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Taki wypad poza miasto, nawet na dwa lub trzy dni, to znakomita forma naładowania akumulatorów do pracy. Często zabieram ze sobą rower i jeżdżę po pięknych terenach. Czy to lasy, czy jeziora, wszystko to co pokazuje nam piękno przyrody i naszej Polski, jest dla mnie bardzo ogromną dawką energii. Bardzo lubię takie wyprawy, podziwiam wtedy uroki przyrody. Często spotkać można zwierzęta leśne, również dziki, które za ogrodzeniem nie wydają się już tak niebezpieczne. Kilka godzin wędrówki po lesie daje więcej relaksu niż jakakolwiek terapia relaksacyjna w zamkniętym pomieszczeniu.

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Kochani, wakacje niestety już dobiegają końca. Był to dla mnie bardzo pracowity czas. Udało mi się też znaleźć chwilę wypoczynku, żeby nie zwariować w tej ciągłej gonitwie. Mam nadzieję, że Wy też spędziliście ten czas na podróżach i wypoczynku. Zachęcam Was bardzo gorąco do wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu, to naprawdę pomaga w życiu codziennym. Spróbujcie jazdy konnej, może jakiejś wyprawy rowerowej w wolnej chwili, spływ kajakowy to też wielka przyjemność. Każda forma wypoczynku aktywnego na łonie natury i przyrody daje moc pozytywnych emocji.

Rafał Brzozowski: Wakacje w siodle - BlogStar.pl

Jesień zbliża się nieubłaganie, noce są coraz chłodniejsze. Ale ten czas też ma swoje uroki. Dla mnie będzie to okres pracy nad nową płytą, więc potrzebuje dużo pozytywnej energii i oderwania się od trudów dalekich tras koncertowych oraz napięć emocjonalnych. Życzę Wam zapału do pracy i nauki oraz wszystkiego, co dobre w tym czasie. Do zobaczenia zatem :). Pozdrawiam wszystkich czytelników BlogStara bardzo serdecznie.

Komentarzy: 14 dla “Wakacje w siodle

  1. Pingback: Rafał Brzozowski: Pogoń za Lisem w Mołdawinie | BlogStar

  2. od urodzenia jestem zwiazana z koniami <33 poniewaz moi wujkowie maja stadnine koni :DD , moze razem kiedys pojezdzimy na koniach xD :* "kocham konie"

  3. ładne zdjęcia :* , właśnie też byłam na koniach *.* , one są wspaniałe z charakterem ;33 , po postu kocham je <33

  4. Kocham konie od urodzenia więc gorąco polecam jeździectwo ;] Hehe musimy kiedyś Rafał razem w teren pojechać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>