BlogStar -> Bartek Jędrzejak -> Wakacje z głową

Wakacje z głową

Dawno nie naładowałem tak akumulatorów. Dawno nie dostałem tyle dobrej energii od tysięcy młodych ludzi. Na Stadionie Narodowym odbyło się największe w Polsce spotkanie ludzi działających na rzecz bezpieczeństwa.

To było podsumowanie 10 lat PaT czyli akcji Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”. Ten program objął ponad 300 tysięcy osób, w tym młodzież szkolną, rodziców, samorządowców i pedagogów. To działanie głównie na rzecz młodzieży: promocji zdrowia, kultury relacji, wrażliwości społecznej, a przede wszystkim wolności od przemocy i uzależnień.

Bartek Jędrzejak: Wakacje z głową - BlogStar.pl

Tym bardziej miło, że zostałem zaproszony do wzięcia udziału w świętowaniu Jubileuszu. Wielka scena, której nie wstydziłyby się występować największe gwiazdy… Ale najważniejszy to ten tłum młodzieży przed sceną. Te emocje i niesamowita atmosfera. Jeśli ktoś kiedyś będzie narzekał na młodzież to…. przy mnie niech lepiej nie ryzykuje. Na młodzież, a przynajmniej na te tysiące, które były na stadionie, nie pozwolę powiedzieć złego słowa. Smile

Bartek Jędrzejak: Wakacje z głową - BlogStar.pl

Bartek Jędrzejak: Wakacje z głową - BlogStar.pl

 Tym bardziej miło, że obok mnie o bezpieczeństwo apelowali między innymi: największy showman polskiej policji, pomysłodawca programu PaT, ulubieniec młodzieży: inspektor Grzegorz Jach, nasz mistrz olimpijski, złoty medalista, panczenista Zbigniew Bródka, Piotr Polk komendant z serialu „Ojciec Mateusz” oraz młodzi aktorzy, którzy swoje kariery rozpoczynali w teatrach PaT.

Bartek Jędrzejak: Wakacje z głową - BlogStar.pl

Bartek Jędrzejak: Wakacje z głową - BlogStar.pl

 Policjanci poprosili nie tylko o prognozę pogody dla 11 tysięcy młodych ludzi, którzy szykują się do wakacji, ale też o apel. Apel o bezpieczeństwo!!!! Jeśli tylko kiedykolwiek będę jeszcze potrzebny – możecie na mnie liczyć. Bo dla mnie BEZPIECZEŃSTWO ponad wszytko. 

Bartek Jędrzejak: Wakacje z głową - BlogStar.pl

W poniedziałek rozpoczynają się wakacje. Niech będą pełne radości, słońca, dobrej zabawy. Słońce jest nam niezbędne do życia. Pobudza nasze hormony szczęścia nazywane endorfinami. Czasem „endorfinki” za bardzo pobudzone słońcem powodują, że zapominamy o głowie. Zachowujemy się tak, jakbyśmy jej nie mieli. Zatem – na wakacjach, dużo słońca i dużo głowy!!!!

Niech będą bezpieczne!!!!

 

 

Komentarzy: 3 dla “Wakacje z głową

  1. DZIĘKUJEMY BARTEK ŻE BYŁEŚ Z NAMI W TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ. DZIĘKUJEMY ZA MĄDRE SŁOWA, RADY I PRZYPOMNIENIE WAŻNYCH TELEFONÓW. MAMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM TEŻ BĘDZIESZ Z NAMI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>