BlogStar -> Dorota Gardias -> Walka z oponką :-)…

Walka z oponką :-)…

Wow!

Nie sądziłam, że to napiszę, gdyż nie wierzę w kosmetyczne czary mary. A jednak. To działa! Tkanka tłuszczowa znika – w talii kilka centymetrów mniej. I nie są to skutki godzinnych treningów na siłowni. EXILIS – skuteczne odchudzanie! To terapia ultradźwiękowa, w której wykorzystuje się fale radiowe.

Dorota Gardias: Walka z oponką :-)... - BlogStar.pl

Zabieg bardzo relaksujący, podczas którego przemiła pani masuje (w moim przypadku brzuch) głowicą, która rozgrzewa brzuch, a dokładnie tkankę tłuszczową, a ta w dużym uogólnieniu rozpuszcza się i jest usuwana z organizmu. Przyjemne ciepełko sprawia, że można odpłynąć. 40 minut relaksu plus spalanie tłuszczu. Rekordzista zgubił 7 centymetrów w talii. Przede mną jeszcze kilka zabiegów, ale już jestem meeeega zadowolona:-) 

Dorota Gardias: Walka z oponką :-)... - BlogStar.pl

Zabiegi wykonuję w warszawskiej Klinice Krzysztofa Mirackiego BeautymeD. Polecam!

BeautymeD to miejsce, które powstało z połączenia wiedzy i praktyki medycznej oraz prawdziwej pasji identyfikowania i spełniania potrzeb. Klinika specjalizuje się w ultranowoczesnych zabiegach bazujących na najlepszych technologiach: iLipo, Exilis, Endermologie LPG, Mezoterapia Igłowa – Mesogun; Depilację Vectus. BeautymeD kreuje trendy i wyznacza standardy. Jeśli w najlepszych światowych klinikach pojawi się jakaś nowa przełomowa metoda pielęgnacji, o którą wzbogaciła się medycyna estetyczna – zabieg modelowania sylwetki czy anti-aging – można być pewnym, że BeautymeD będzie pierwszym miejscem w Polsce, w którym zabieg będzie dostępny.

Dorota Gardias: Walka z oponką :-)... - BlogStar.pl

Założycielem Kliniki BeautymeD jest Lek. med. Krzysztof Miracki (Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej, Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach). Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, prowadzonych przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej).

 

 

Komentarzy: 9 dla “Walka z oponką :-)…

  1. ja wiem, że nawet jak ktoś jest szczupły to wałeczek na brzuchu, szczególnie po ciąży jest OKROPNY – na pewno skorzystam z tego zabiegu, jeśli Pani tak zapewnia że działa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>