BlogStar -> Warto iść do kina: „Za niebieskimi drzwiami”

Warto iść do kina: „Za niebieskimi drzwiami”

W kinach można już zobaczyć długo oczekiwany film „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja. Film jest ekranizacją bestselerowej książki Marcina Szczygielskiego o tym samym tytule, która zachwyciła nie tylko młodych czytelników, ale także ich rodziców i nauczycieli.

5_7470afbb32

W filmie wystąpili m.in. Ewa Błaszczyk, Dominik Kowalczyk, Michał Żebrowski, Magdalena Nieć, Teresa Lipowska, Adam Ferency. „Za niebieskimi drzwiami” opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz. Magiczne drzwi prowadzą do świata „we śnie”. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.

Ten film to pierwsze, zrealizowane z takim rozmachem i efektami specjalnymi polskie kino, które spodoba się całej rodzinie. Idąc do kina, widzowie będą mogli jednocześnie zrobić coś dobrego, bo część dochodów ze sprzedaży biletów, zostanie przekazana Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”

4_193df19dfc

 

3_816e32e9b9

 

2_84bab29fcb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>