BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Ważny piątek!

Ważny piątek!

Witajcie moi Drodzy,

jestem po krótkiej przerwie! Tyle się dzieje w naszym Dancing with the Stars,  że czasu na pisanie trochę brak. Jeszcze też trzeba czasem odpoczywać, prawda? Choć muszę przyznać, że z opanowaniem sztuki odpoczynku mam problem. Jest to coś, nad czym powinnam pracować Wink.

Agnieszka Kaczorowska: Ważny piątek! - BlogStar.pl

Przed nami bardzo ważny piątek w programie, a co za tym idzie cały ten tydzień jest pełen pracy. W związku ze zamianą par, która miała miejsce w poprzednim odcinku, nikt nie odpadł, wszyscy się bardzo ucieszyliśmy…Ale! Już jutro z Tańcem z Gwiazdami pożegnają się aż 2 pary. Emocje narastają! My staramy się przygotować jak najlepiej, jutro dać z siebie wszystko, ale to od Was będzie zależało, czy nasza wspaniała przygoda będzie trwać dalej.

Wracając do tego, co już za nami… Jak wiecie w poprzednim tygodniu w TzG miała miejsce akcja ZAMIANA.

Agnieszka Kaczorowska: Ważny piątek! - BlogStar.pl

Przyznaję, że nie był to łatwy tydzień, pomimo że Grzesiek jest bardzo sympatycznym gościem. To jest trudny moment w tym programie. Każdy z nas jest przyzwyczajony do pewnego systemu pracy i wyzwaniem jest natychmiastowe przestawienie się i przygotowanie czegoś razem. Krzysiek, z którym pracuję na co dzień, jest ogromnym pracusiem i pod tym względem niezwykle się dopasowaliśmy. Spędzamy codziennie na sali wiele godzin, aby przygotować dla Was show, które będzie dopracowane zarówno tanecznie jak i emocjonalnie, artystycznie. Szlifujemy detale, technikę, ale wchodzimy także w role i opowiadamy sobie to, co tańczymy w każdym kroku.

Agnieszka Kaczorowska: Ważny piątek! - BlogStar.pl

Podczas tego tygodnia każde z nas chyba jeszcze mocniej doceniło to, jak dobrze się rozumiemy, jak świetnie się już poznaliśmy i jak dobrze nam się razem tańczy. Lubimy razem pracować, ale też śmiać się i dobrze bawić. To była przyjemność wrócić po zamianie w sobotę na salę z powrotem do siebie.

 Agnieszka Kaczorowska: Ważny piątek! - BlogStar.pl

Jestem bardzo dumna z tego jakie Krzysiek już zrobił postępy i przyznał mi, że naprawdę się w to wciągnął. Ma predyspozycje do tańca. On tego nigdy nie robił, a mężczyznę zdecydowanie trudniej nauczyć niż kobietę, a mało kto bierze to pod uwagę. Chciałabym jednak pokazać, przede wszystkim panom, że mężczyźni też potrafią i mogą pięknie tańczyć! Jeszcze dużo pracy przed nami,  ale cieszy mnie to, że wkłada w to całe serce. Dla mnie to mały sukces, kiedy kogoś zarażam pasją tańca. Czy tak jest w przypadku Krzyśka? Należałoby jego o to zapytać, ale widzę, że uwielbia to i chciałby, aby ta przygoda nie miała końca…

Zdradzę Wam, że zatańczymy tango i chyba jako ostatnia para w programie, więc jeśli nas trochę lubicie, to możecie słać smsy na parę numer 7 już od początku jutrzejszego live’a. 

Potem czeka nas maraton rock’n’rolla, czyli coś co pierwszy raz w tym programie pokazało się w ubiegłej edycji. Pamiętacie? Jest to niezły wycisk energetyczny, więc trzymajcie proszę kciuki, abyśmy dali radę Surprised.

 

Ściskam Was mocno i liczę na Waszą obecność jutro o 20 w Polsacie!

Zawsze roztańczona Aga

Komentarzy: 5 dla “Ważny piątek!

  1. aga jak twoja 2 połówka znosi całodniowe i w sumie tygodniowe treningi ? da to się wszystko pogodzić bez żadnych spięć ? pozdrawiam

  2. Cześć Aga,
    serdecznie gratuluję ostatniego występu. Byłaś świetna. Dobrze, że będziemy mogli nadal oglądać Ciebie i Krzysztofa na parkiecie :) Widać wasze zaangażowanie i trud, który wkładacie w przygotowanie każdego występu. Uwielbiam oglądać was na parkiecie. Z pewnością Twoja radość jest ogromna widząc jak partner z każdym tygodniem robi duże postępy i rozwija się tanecznie. Na pierwszy rzut oka widać, że świetnie się dogadujecie. Krzysiek to klasa sama w sobie. Cokolwiek by się nie działo to z pewnością nie zachowa się jak R.M. i nie napisze czegoś w stylu ,,Hania ma zupełnie inne podejście do nauki tańca i to jest właśnie fajne, że mogłem jeden tydzień spróbować czegoś innego i zobaczyć jak to jest kiedy partnerka jest na drugim planie, a eksponuje w choreografii ,,swoją gwiazdę”. To było po prostu chamskie. Jesteście rewelacyjni i życzę wam miejsca w finale! Trzymam kciuki, oglądam i głosuję! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>