BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Wielki artysta zmienia scenę

Wielki artysta zmienia scenę

Jak Wam mija tydzień? Jesteście typami ludzi, którzy odliczają czas do weekendu czy cieszycie się każdym dniem i każdą chwilą?

To pytanie jest warte refleksji, ponieważ jeśli naprawdę kochacie to co robicie, to każdy dzień jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, wspaniały. Jeżeli nie jesteście szczęśliwi z tego co się w Waszym życiu dzieje, to może należy rozpocząć proces zmian? To proste. Trzeba chcieć. Czasami wystarczy przeistoczyć jedną małą rzecz, a już wszystko nabiera innych kolorów. Tylko niezbędne jest dać sobie chwilę czasu, aby zastanowić się co to takiego może być.

Niezwykle ważne jest słuchanie wewnętrznego głosu i podążanie zgodnie z jego wskazówkami.  Wiele osób pytało i nadal pyta, czemu już nie tańczę, czemu dalej nie zajmuję się tym sportowo.

Otóż… Potrzebowałam dużej zmiany w swoim życiu, która nadal trwa. To proces. Kocham taniec i on zawsze będzie mi towarzyszył, ale w sporcie zrobiłam wszystko o czym marzyłam. Mam teraz inne plany i cele. Wiem, że mam wyjątkowy talent do tańca, ale mogę go wykorzystać również w aktorstwie.

Agnieszka Kaczorowska: Wielki artysta zmienia scenę - BlogStar.plWe wtorek, przy okazji inauguracji Warsaw Fashion Film Festival, widziałam film dokumentalny „Mademoiselle C”. Obraz opowiada o Carine Roitfeld, byłej szefowej francuskiego Vogue’a, która rezygnuje z ciepłego i prestiżowego stanowiska, aby wspiąć się jeszcze wyżej. Tworzy własny magazyn modowy. Jest to bardzo dobry, mądry film, który ukazuje nam niezwykłą osobę i fragment jej życia. Polecam gorąco!

Czemu o tym wspomniałam? W filmie pojawia się wiele cudownych zdań, które najchętniej bym Wam zacytowała, ale niestety ich nie zapisałam, a słowo w słowo teraz nie powtórzę. Musicie obejrzeć sami. :) Jednakże z jedną kwestią tak mocno się utożsamiłam, że wbiła się do mojej głowy niezwykle głęboko…

Wielki artysta zmienia scenę.

I o to chodzi. Gdy tak wiele osiągamy, często trzeba zmienić pole działania. Potrzeba czasem uświadomić sobie, że spadło się ze swojej drabiny sukcesu. Jednakże wspaniale jest móc wziąć nową drabinę i powoli wspinać się na jej szczyt. Czuję się artystką z ogromną ilością pomysłów. Potrzebowałam zmienić scenę, na której występuję w swoim spektaklu „życie”. Pragnę się spełniać i wyrażać w innej dziedzinie.

 Agnieszka Kaczorowska: Wielki artysta zmienia scenę - BlogStar.pl

…i oto odpowiedź na ciągle pojawiające się pytania.

 A jak jest z Wami?

Czujecie, że potrzebujecie zmiany?

A może ta zmiana jest już za Wami?

Podzielcie się. Chętnie poczytam Wasze historie. :)

 

Komentarzy: 8 dla “Wielki artysta zmienia scenę

 1. aktorstwo aktorstwem, ale ja bym na Twoim miejscu z tańca nie rezygnowała, taki talent to skarb!!! ja w młodości zrezygnowałam z malowania – chodziłam do liceum plastycznego i uważano mnie za „rokujący talent”…. niestety życie potoczyło się tak, że siedzę teraz w korpie, biorę udział w tzw. wyścigu szczurów i z mojej plastycznej wrażliwości zostały tylko blade wspomnienia… żałuję

 2. brakuje mi twojej odwagi, chciałabym zmienić swoje życie, odważyć się na taki krok i zmienić kierunek… ale , proza życia: rodzina, kredyt hipoteczny każą pozostać mi tu gdzie jestem i gdzie jest względna stabilizacja… mimo iż wiem, że nigdy nie rozwinę tu skrzydeł….

 3. Jesteś bardzo odważna, śmiało sięgasz po życie, więc na pewno uda ci się zrealizować wszystkie plany – jesteś wojowniczką – podziwiam Cię!

 4. Też zauważyłem, że ludzie którzy wiele osiągnęli w życiu zmieniają jak to nazwałaś „scenę”. Spełnili się już w jednej dziedzinie i mają odwagę zacząć kolejną, zupełnie od zera. Fajnie, że Ty w tak młodym wieku już jesteś spełniona i zmieniasz scenę :)

  Jeżeli o mnie chodzi to na pewno zmiana jest przede mną, choć w tej chwili raczej jestem na kilku scenach bo dużo mnie kręci, nie wiem jak jest z Tobą? :)

  Pozdrawiam

 5. Ja własnie przechodzę taką zmianę od swoich 23cich urodzin, czyli od listopada. Wcześniej wizerunek dla mnie nie miał znaczenia. Nie miałam swoich zainteresowań, teraz każdego dnia przez pół do godziny czytam blogi, czerpię z nich co najlepsze i zapisuje w swoim zeszycie – myśli, porady kosmetyczne, domowe, kulinarne. Masz rację, to proces, nie da się od razu zmienić, ale czasem wystarczy wyznaczyć sobie czas w ciągu dnia na „zmianę”, można zacząć od 5 minut dziennie, tak żeby weszło w krew :)
  ważne, aby być zdyscyplinowanym, zmotywowanym, wierzyć, że się uda i doskonalić siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>