BlogStar -> Julia Wróblewska -> Witaj szkoło …

Witaj szkoło …

Czas wracać do szkoły, a Wy już jesteście gotowi? Ja mam już wszystko, komplet podręczników, stertę zeszytów i pozostaje mi tylko zabierać się do nauki. Zakupy do szkoły w tym roku robiłam na raty. Trochę w Warszawie, trochę w Poznaniu, ale wszystko udało mi się skompletować:).

Julia Wróblewska: Witaj szkoło … - BlogStar.pl

Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię buszować w regałach z artykułami szkolnymi i wyszukiwać zeszytów z fajnymi okładkami. W tym roku podobało mi się bardzo dużo i prawie wszystkie miały świetne napisy, jak np. „Szlachta nie jest leniwa, szlachta jest energooszczędna” albo „Wyczuwam poprawkę”:).

Julia Wróblewska: Witaj szkoło … - BlogStar.pl
Po powrocie do domu zajęłam się zakładaniem okładek na książki i podpisywaniem zeszytów. W sumie to nawet lubię te pierwsze dni w szkole, kiedy wszystko jest nowe i z ciekawością przeglądam się czego będziemy się uczyć. Potem ten zapał trochę mija hehe Smile W tym roku muszę porządnie przyłożyć się do nauki, bo w czerwcu czekają mnie testy gimnazjalne.

Julia Wróblewska: Witaj szkoło … - BlogStar.pl
Rozpoczęcie roku miałam o 9. Wakacje minęły, ale cieszę się, że zobaczę się z przyjaciółmi. Bo w gruncie rzeczy szkoła nie jest taka zła :)

Komentarzy: 21 dla “Witaj szkoło …

 1. Też miałm kupic sobie taka torbę ale kupiłam plecak z pumy i za rok też go użyję , a taka torbe postanowiłam zakupic po skończeniu gimnazjum

 2. Hej
  co do testu POWODZENIA i prosze Cie zrób filmik jak robisz tortille

  POZDROWIENIA DLA JULI WRÓBLEWSKIEJ

 3. Julka mogła byś napisać kolejnego newsa o twojej klasie? Czy lubisz swoją klasę i młodzież z którą chodzisz do niej? Może byś napisała coś o szkole, klasie bo nigdy o tym nie piszesz, a to przecież połowa życia :)

 4. Julka , A do szkoły chodzisz w tej torbie czy z plecakiem ?:)
  Mam taką samą, ale nie wiem czy nie mniejszą :) Ty masz pewnie ten rozmiar co w poziomie mieście się format A4, tak ?
  Bo w mojej w poziomie mieście się tylko format A5, ale tą dużą mam właśnie zamiar kupić do szkoły :)

 5. A ja jakoś niechętnie szłam do szkoły w tym roku. Może to ze względu na to, ze tez czekają mnie testy gimnazjalne i będzie dużo nauki. Chociaż zawsze uwielbiałam to robić, to w tym toku mama musiała mnie zmusić do zakupów szkolnych, a do szkoły poszłam z niepodpisanymi książkami i zeszytami…. Nawet ani razu nie otworzyłam tych książek, by popatrzeć, czego będziemy sie uczyć… :) u nas w klasie po wakacjach tylko 15 osób, a w 1gimnazjum było nas 25! Tyle osób nie zdało!!!

 6. Ach te testy no niestety ale trudno każdy musi przez nie przejść. Ja też jestem w 3 gimnazjum i też muszę się przyłożyć do nauki. A co do testów to testy są w kwietniu. Pozdrawiam cię Julio Wróblewska :) Buziakiiii :)

 7. Też idę do 3 klasy w gimbazie i kupiłam sobie zeszyty z takimi napisami :) a widziałaś zeszyt z napisem ,, najgorsze jest 5 pierwszych dni po weekendzie” 😀 mam nadzieje ze będziesz miała czas na filmiki o gotowaniu… Uwielbiam je !!!! 😀

 8. Hejka!
  Na ten nowy rok szkolny życzę Ci Julka samych piątek i szóstek oraz wielu wielu sukcesów w szkole :)
  PS. Mam prośbę: Jak możesz Julka to napisz kiedyś jakiś post o muzyce np. o wykonawcach jakich lubisz słuchać. Będę wdzięczny :)
  Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>