BlogStar -> Julia Wróblewska -> Witajcie w Nowym Roku!

Witajcie w Nowym Roku!

Siema. Jak minęły wasze Święta? Moje zaczęły się od cudownej szkolnej Wigilii klasowej. Przyszli absolwenci szkolni zjedli razem z nami. Potem na kilka dni pojechałam do mojej babci. Tam opiekowałam się kuzynem i piekłam mnóstwo ciast na święta. Po Wigilii wróciłam do domu, do Warszawy. Moja druga babcia mieszka w Warszawie, więc do niej zazwyczaj jadę w pierwszy dzień świąt. Drugi również u niej spędziliśmy. Została tam moja siostra, więc mogłam całe dnie siedzieć w domu sama. Uwielbiam być sama w domu!!! A Wy?

Sylwester także miałam w tym roku wspaniały. Mój przyjaciel zrobił domówkę na 9 osób, więc świetnie się bawiliśmy Przed samym Sylwestrem oczywiście robiliśmy wielkie zakupy i okazało się, że nie dało rady ich unieść w 3 osoby. Moja koleżanka wyskoczyła z pytaniem: czy możemy pożyczyć wózek? I, o dziwo, dostałyśmy zgodę! Haha…. Więc szłyśmy do domu z pełnym wózkiem zakupów!

julia-wroblelwska-sylwester-002A na samej imprezie sylwestrowej było karaoke, gry planszowe, taniec… O północy pojechaliśmy windą na 10 piętro i wyglądaliśmy fajerwerków! Naprawdę miło jest spędzić noc w towarzystwie najbliższych przyjaciół. A jak Wy spędziliście Sylwestra? W gronie rodziny czy przyjaciół?

julia-wroblelwska-sylwester-001

Julka Wróblewska

 

Komentarzy: 9 dla “Witajcie w Nowym Roku!

  1. Do ewelina: Daria to Julki kuzynka. Tak dokładnie stryjeczna siostra. Jest od Julki o rok młodsza, czyli ma obecnie 16 lat, rocznikowo 17. A Julka ma aktualnie 17 lat, rocznikowo 18.

  2. Hej Julka :) Ja też uwielbiam być sama w domu. Wtedy zazwyczaj robi się to czego rodzice zabraniają. Sylwestra spędziłam z Polsatem 😛 😀

  3. Siemka :) Ja spędziłem sylwestra w gronie rodzinnym :) I święta także :) Fajerwerki oczywiście były, bo sam je puszczałem :) Nie ma co się bać ich puszczać samemu :) Tylko trzeba umiejętnie się z nimi obchodzić. Przede wszystkim nie wolno ich odpalać pod wpływem alkoholu, ale jeśli się nie pije tak jak ja to nie ma problemu :)
    Pozdrawiam :)

  4. Ja to spędziałam z przyjacółmi tam również Zabawa jak nie wiem co tańce i e sms z chłopakami a pózniej o północy szampan i wyjście na dwór na fajjewerki tak blisko puszcali mojej koleżanki domu zę masakra a;e super było a Wigilie spędzona w gronie rodziny troche a póżnie do cały czas u cioci bo ja to tam uwelbiam spędzać czas to moją 6 słodkich dzieciaków a ja ich bardzo uwielbiam i lubię z nimi spędzac czas i eż pomogałam przy ciastach to mnieliśmy ponad 15 ciast a sałatek to wszystkie rodzaje i wróciłam w Nowy Rok do domu i pózniej też u babci czas spędzałam i od Świąt do kościołą chodziłąm z przyjaciółmi i tak jakoś zleciała .-Pozdrawia twoją całą Rodzinne i z planu M jak Miłość i twoich przyjaciół z kasy i kolegów .:)

  5. Świetny post Jula <3 Ja też spędziłam sylwestra na domówce w 9 osób :'))) Akurat się złożyło. Piękne zdjęcia, świetnie wychodzicie razem z Darią :* Ale święta zdecydowanie za szybko minęły. Pozdrów Dawidka i Darię :** <3 Dodawaj posty częściej :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>