BlogStar -> Anna Samusionek -> WŁOSAMI W RAKA

WŁOSAMI W RAKA

Cieszę się, że po raz kolejny dane mi było usłużyć odrobiną mojego talentu, na rzecz słusznej sprawy…

 Zostałam zaproszona do Lublina przez Iwonę Maikowską (uhonorowaną niedawno za swą działalność na Pierwszej Wojewódzkiej Gali Dobroczynności redakcji magazynu reporterów TVP Lublin „Zdarzenia” w kategorii „silny człowiek” – choć z niej kruszynka:-) ),by wesprzeć swoim programem JESTEM EMOCJĄ Stowarzyszenie „Mówimy NIEboRAKOWI”.

Anna Samusionek: WŁOSAMI W RAKA - BlogStar.pl

Dzięki akcji „Włosem w raka” ta organizacja spowodowała, że ponad 100 osób (dzieci i dorosłych) oddało swoje włosy, aby z nich zostały zrobione peruki dla dziewczynek, które są ich podopiecznymi. Nadal każdy może to zrobić!

 Anna Samusionek: WŁOSAMI W RAKA - BlogStar.pl

Między innymi, swoje piękne włosy sięgające pasa, oddała mała 3,5 letnia Martynka o wielkim sercu, która w trakcie mojego spotkania, grzecznie siedziała rysując piękne dzieła, by w trakcie mini koncertu na koniec (w wykonaniu Grażyny Szambelan), uatrakcyjnić go wspaniałym-spontanicznym tańcem, rozczulając serca uczestników spotkania.

Myślę, że to zdopingowało wszystkich do aktywniejszego udziału w zbiórce pieniędzy na rzecz stowarzyszenia, co było jednym z celów spotkania.

 Anna Samusionek: WŁOSAMI W RAKA - BlogStar.pl

Bo dzięki szczodrości Joanny Kostrzewskiej,Dyrektorowi Sprzedaży i Marketingu Plazanet – Revitalash Polska mogłam także wręczyć pakiety odżywek do włosów, brwi i rzęs oraz śliczne ceramiczne anioły czterem podopiecznym stowarzyszenia, które właśnie otrzymały peruki, wykonane specjalnie dla nich z naturalnych włosów. Odżywki do rzęs, które służyły jako nagrody w konkursach w trakcie mojego „wykładu”, również fantastycznie dopingowały uczestników. Dlatego z całego serca dziękuję Joasiu za…Twoje serce!!!

 Anna Samusionek: WŁOSAMI W RAKA - BlogStar.pl

Mam nadzieję, że to dopiero początek wielkiej fali dobrych serc! Każdy może się na nią załapać, by złapać wiatr w żagle i poczuć ogromną radość z czynienia czegoś dla tych, których los doświadczył zbyt dotkliwie…

Anna Samusionek: WŁOSAMI W RAKA - BlogStar.pl

Kto ma piękne (nie tlenione włosy) niech je czym prędzej ścina, a przynajmniej jakąś część- to całkiem bezbolesny zabieg:-)

A kto lepiej czuje się w operacjach bankowych niech weźmie pod uwagę konto Stowarzyszenia „Mówimy NIEboRAKOWI”:

33114020170000440213083997

 Anna Samusionek: WŁOSAMI W RAKA - BlogStar.pl

Pozdrawiam serdecznie wszystkie dzielne dziewczyny i ich wspaniałe mamy!

Dziękuje wszystkim uczestnikom i darczyńcom!

Dziękuję, że mogłam być z Wami!

Anna Samusionek

Komentarzy: 5 dla “WŁOSAMI W RAKA

  1. Dziękujemy za miłe słowa, i za warsztaty:) były rewelacyjne:) uczymy się poskramiać emocje, co wcale nie jest takie łatwe:) bo może i nasza Martynka ma wielkie serducho, ale i charakterek:)

  2. Aniu to my Tobie , Grażynce i Firmie RevitaLash Ogromne Dziękuję z Całego <3, dla takich chwil Warto Żyć <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>