BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Wyzwanie

Wyzwanie

Moi Drodzy, ależ to był emocjonujący piątek! Oglądaliście Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami?

Wszyscy uczestnicy zdecydowanie dali z siebie wszystko i sprawili, że ten wieczór był oscarowy! Ja z Krzyśkiem na chwilę zamieniliśmy się w bohaterów z Kill Billa i zainspirowani tym filmem zatańczyliśmy paso doble. Tańczyło nam się naprawdę nieźle. Wiele przeszkód pojawiło się przygotowując ten występ, ale koniec końców uważam, że daliśmy radę. Ten temat już za nami. Bardzo dziękujemy za Wasze głosy! Jesteśmy szczęśliwi, że tańczymy dalej!

 Agnieszka Kaczorowska: Wyzwanie - BlogStar.pl

 

Agnieszka Kaczorowska: Wyzwanie - BlogStar.pl

Teraz OGROMNE wyzwanie.

Będziemy tańczyć taniec współczesny. To nie jest forma, którą trenuję od dziecka jak tańce towarzyskie. To nie styl, który ma określone zasady. Tu nie ma sztywnych rozliczeń i akcentów, a ciało płynie raczej do melodii niż wystukuje jakikolwiek rytm. To ogromne wyzwanie dla nas obojga. Trenujemy uczciwie, aby pokazać Wam pewną historię, którą wymyśliliśmy… A nie jest to łatwe! Najważniejsze dla nas, aby ją opowiedzieć jasno i klarownie, żebyście nie mieli najmniejszych wątpliwości o co chodzi i abyście jako publiczność na chwilę mogli przenieść się w stworzony przez nas świat.

Mamy nadzieję przesłać Wam trochę emocji prosto z naszych do Waszych serc. Przyznaję Wam w sekrecie, że w ten oto sposób spełnia się moje kolejne marzenie z mapy marzeń, które mówi o poznawaniu nowych form tanecznych i o tym, że pragnę przygotować show na bazie tańca współczesnego. Niesamowite prawda? Na dodatek będziemy tańczyć do jednej z moich ukochanych piosenek!

Aj, życie jest piękne! Zobaczymy, jak nam to wyjdzie już w piątek o 20-stej w Polsacie. Będziemy wdzięczni za każdy trzymany kciuk!  Nadchodzący odcinek będzie niepowtarzalny! Pierwszy raz w historii tego programu dowiecie się odrobinę o nas, o tancerzach w filmikach poprzedzających nasze występy. Nie wiem do końca, co i w jakiej formie się tam pojawi, więc ja też będę mieć niespodziankę. Może być ciekawie.

Agnieszka Kaczorowska: Wyzwanie - BlogStar.pl

 Bardzo Wam dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim wpisem, jesteście fantastyczni i dzięki Wam mam OGROMNĄ ilość energii, aby tworzyć dalej!  Widzimy się w piątek przez ekran TV.

Pozdrawiam Was, już wiosennie,

Wasza Aga

 

P.S. Wszystkich facebookowiczów zapraszam na profil naszej pary: LINK

 

Komentarzy: 6 dla “Wyzwanie

  1. Agnieszko jak mam być szczera ten taniec akurat mi się nie spodobał. Tańczysz super, aczkolwiek ten nie wyszedł, może nie znam się na tańcu ale faktycznie był zatańczony bardzo tak sztywno, i nie odróżniłabym w tym tańcu tancerki od gwiazdy. Mam wrażenie że te buty zbiły Cię z tropu, bo było widać podczas oglądania jakby potknięcia. Ale trzymam kciuki w pt i też Wam kibicuje.
    Pozdrawiam Cie

  2. Cześć Aga :) Bardzo podobał mi się wasz ostatni występ. Na tańcu towarzyskim się nie znam ale stwierdzenie, że to było ,,drewniane paso doble” kompletnie nie miało odzwierciedlenia w tym, co zaprezentowaliście na parkiecie :) Jesteście świetną parą. Kibicuje Ci Agnieszko od poprzedniej edycji i wierzę, że zajdziesz daleko! Fajna z Ciebie dziewczyna :) Jestem bardzo ciekawy waszego tańca współczesnego… :) Powodzenia w najbliższym odcinku i wszystkiego dobrego :) Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twojego partnera. Trzymam kciuki :)

  3. Ostatni Wasz taniec był naprawdę niesamowity! :) Bardzo mi się podobał. I wierzę, że w nadchodzący piątek również Wam się uda! Jesteście moją ulubioną parą. Uważam, że jesteście w tym prawdziwi i się nie poddajecie. 😀 Zawsze się wzruszam kiedy tańczycie. To jest piękne. Już nie mogę się doczekać PIĄTKU!!! Trzymam kciuki i kibicuję :) Pozdrawiam. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>