BlogStar -> Anna Samusionek -> Z NOWYM ROKIEM PIĘKNYM KROKIEM:-)

Z NOWYM ROKIEM PIĘKNYM KROKIEM:-)

Kochani, a przede wszystkim kochane czytelniczki tegoż bloga, w Nowym Roku życzę Wam mądrości, która pozwoli wybierać to, co właściwe, zacnych i szczerych ludzi dookoła Was, wyzwań, które mobilizują do pracy nad sobą, słońca w duszy i promiennych twarzy:-) Uczyńmy ten rok lepszym!!! Yes, we can!!!  anna-samusionek-blog

Zwykle na Nowy Rok robimy przeróżne postanowienia typu co w sobie zmienimy, co ulepszymy, ile schudniemy, z jakimi wadami czy uzależnieniami będziemy walczyć, że będziemy codziennie biegać lub chodzić na siłownię, schudniemy, przeczytamy zaległe tomy książek… Myślę, że dobrze znacie ten rytuał:-)

 W praktyce zwykle niewiele z tego udaje nam się zrobić, bo planujemy za dużo, wszystko na raz i nie jesteśmy w stanie doskoczyć poprzeczki, którą sami sobie narzuciliśmy. Proponuję więc metodę małych kroków.

Dziś odmów sobie po prostu czekoladki, innym razem tłustego kotleta. Jutro zamiast tkwić w internecie lub przed telewizorem, przeczytaj kilka stron ciekawej książki. Wciągnie tak, że zapomnisz o wirtualnym świecie :-) W weekend pójdź z rodziną lub przyjaciółmi na minimum 8 km spacer, aż poczujesz przypływ endorfin, które cię uskrzydlą:-) . W międzyczasie zaś, wykonaj kilka telefonów, którymi dasz komuś odczuć, że jest dla ciebie ważny, że się o niego troszczysz, a doświadczysz ciepłego dotknięcia w sercu, dzięki któremu 15 stopniowy mróz nie będzie na tobie robił wrażenia, a zmrożone autko, które nie odpali będzie mniej wkurzać:-)

 Jeśli jesteś kobietą, koniecznie w miarę możliwości zrób coś dla siebie, byś poczuła się piękna i młodsza, bo co tu dużo kryć, każdej z nas na tym zależy, nawet jeśli nie dajemy tego po sobie poznać…

Nie jestem fanką inwazyjnych zabiegów, ale z chęcią korzystam z tych, które w delikatny sposób mobilizują komórki mojej skóry do aktywności, a przez to do lepszego wyglądu. Chłód za oknem i niewielka ekspozycja zimowego światła jest wprost idealnym momentem na skorzystanie z zabiegu Laserem Frakcyjnym Palomar w Beauty Derm Instytut pod czujnym okiem doktor Beaty Kociemby. Po zabiegu skóra jest trochę zaczerwieniona i rozgrzana jak po solidnym opalaniu, więc mroźne powietrze przynosi ulgę i szybciej możemy się cieszyć pozytywnymi efektami takimi jak: wzrost napięcia skóry, likwidacja drobnych bruzd czy przebarwień. anna-samusionek-blog1Wszelkie zabiegi laserowe nie lubią połączenia z wystawianiem skóry na słońce, więc jest to naprawdę świetny moment, by przygotować się na zrobienie wrażenia wiosną i latem,gdyż działanie palomaru (poza natychmiastowymi efektami) przede wszystkim jest długofalowe, bo motywuje nasz naturalny kolagen do procesu odbudowy.

 Polecam serdecznie i raz jeszcze życzę tego co najlepsze:-)

A już w najbliższy weekend lub tuż po relacja z mojego udziału w akcjach na rzecz WOŚP. Wszystkich Łodzian zapraszam na koncert:

anna-samusionek-blog-001

Czekam na was

Ann a Samusionek

 

Komentarzy: 3 dla “Z NOWYM ROKIEM PIĘKNYM KROKIEM:-)

  1. Aniu, jak zwykle tekst pełen energii i radości życia.Wygląda – że złe czasy stają się coraz odleglejsze.Tak trzymaj i pisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>