BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Z wizytą u Rafała na wsi

Z wizytą u Rafała na wsi

 


W ostatni piątek odbył 6 odcinek tej edycji Tańca z Gwiazdami Jesteśmy w połowie! To już duży sukces!

 Agnieszka Kaczorowska: Z wizytą u Rafała na wsi - BlogStar.pl

Poprzedni live był nadzwyczajny, jedyny i niepowtarzalny! Tak jak pisałam Wam w ostatnim poście nastąpiła zamiana partnerów i zatańczyłam wyjątkowo z Mateuszem Banasiukiem. Cieszę się jednak niezmiernie, że nikt nie odpadł, ponieważ chyba każdy gdzieś po cichu liczył na powrót do swojego partnera/partnerki… Bardzo się wszyscy zżywamy ze sobą w parach. To jest naturalne, ponieważ spędzamy ze sobą bardzo dużo godzin, tworzymy drużynę, wymieniamy się energią i mamy wspólny cel – stworzyć wspaniałe show, oparte na emocjach i poruszające serducha publiczności.

 

Pierwszy raz w tym programie tańczyłam jako pierwsza para i powiem Wam szczerze, że ma to swoje plusy, ale także minusy… Z jednej strony to dobrze zatańczyć szybko i już bez stresu oglądać innych, ale z drugiej, mam wrażenie, że jeszcze nie wszyscy włączyli telewizory, bo dostałam sporo wiadomości, że ktoś niestety nie zdążył na nasz występ. Jeśli przyjdzie taki odcinek, że to my – ja i Rafał – będziemy tańczyć jako pierwsi, to mam nadzieję, że będziecie wtedy z nami od początku. :)

 Ten tydzień to kolejne wyzwanie, ponieważ mamy więcej do zrobienia, a mniej czasu. Jest to także tydzień pełen niespodzianek i miłych chwil. Byliśmy w tym tygodniu u Rafała na wsi. Było fantastycznie! Poznałam jego kochaną rodzinę i bawiłam się niesamowicie. Oglądajcie koniecznie w piątek Dancing With The Stars, aby zobaczyć krótki materiał z tego wyjazdu!

 Agnieszka Kaczorowska: Z wizytą u Rafała na wsi - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Z wizytą u Rafała na wsi - BlogStar.pl

W piątek zatańczymy dla Was Cha-chę, ale także maraton rock’n rolla. Będzie to miało formę małego turnieju tanecznego i na pewno będzie widowiskowo. Ja już rock’n rolla wraz z innymi tancerzami poćwiczyłam i świetnie się bawiłam. Mam nadzieję, że i Rafcia zarażę radością jaka płynie z tego tańca, a on na live’ie potraktuje to jako dodatkową rozrywkę. Pragnę, aby bawił się tańcem, ponieważ ten program to ogromna przygoda, a nie walka o zwycięstwo. Tak to oboje traktujemy.

 Agnieszka Kaczorowska: Z wizytą u Rafała na wsi - BlogStar.pl

Piszę tego posta oczywiście w biegu, ponieważ czas naprawdę goni jak szalony. Organizm czasem już nie domaga, zwłaszcza gdy się mu nie da szansy porządnie zregenerować w nocy, ale po kolejnym odpoczynku, może działać dalej. Tak tez robię…

 

Lecę na salę do walecznego Rafała

…i nie mogę się doczekać piątku.

 Agnieszka Kaczorowska: Z wizytą u Rafała na wsi - BlogStar.pl

Do zobaczenia przez ekran TV,

pozdrawiam ciepło,

Aga.

Komentarzy: 9 dla “Z wizytą u Rafała na wsi

  1. Super ten twój blog :) ciekawe wpisy!!! Chcę w pt zobaczyć Rafała ruszającego biodrami i pupą jak w cha cha cha 😀 czego zabrakło ostatnio Mateuszowi, pewnie przez stresik wywołany zmianą partnerki.

    buziaki i powodzonka! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>