BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> …zaatakowałam Ewę Chodakowską…

…zaatakowałam Ewę Chodakowską…

Szanowni,

w ostatnich dniach portale plotkarskie (których nazw nie wymienię, aby nie robić im zbędnej reklamy) aż wrzą od informacji, że po raz kolejny zaatakowałam Ewę Chodakowską. Pragnę po raz ostatni (choć niestety nie pierwszy) OFICJALNIE OŚWIADCZYĆ, że jeżeli w ogóle wypowiadam się na temat tej pani, to wyłącznie w kontekście zawodowym i są to merytoryczne wypowiedzi na konkretnie zapytania dziennikarzy. Prywatnie pani Ewa była, jest i będzie poza kręgiem moich zainteresowań.
Niestety pseudoredaktorzy na siłę usiłują zrobić aferę, cytując (wybiórczo!!!) moją wypowiedź SPRZED PONAD ROKU, dodając do tego wyssane z palca informacje. To jest bezczelne wprowadzanie czytelnika w błąd! Nie jestem ani, jak to można przeczytać w niektórych artykułach, zazdrosna, ani przestraszona, ani tym bardziej zaniepokojona. Konsekwentnie robię swoje od ponad 25 lat i nie zamierzam tego zmieniać. A do Państwa zwracam się z uprzejmą prośbą o omijanie tych idiotycznych treści szerokim łukiem. Agresja nie służy dobremu zdrowiu, a ono przecież jest najważniejsze!
Pozdrawiam mocno z drogi do Wrocławia :)
Mariola Bojarska-Ferenc
Mariola Bojarska-Ferenc 50+: ...zaatakowałam Ewę Chodakowską... - BlogStar.pl

Komentarzy: 7 dla “…zaatakowałam Ewę Chodakowską…

  1. nie ma jak zamęt, to się w mediach liczy. Dobrze że jest blog, to można przeczytać cos prawdziwego i wiarygodnego. a nie te bzdety z tabloidów.

  2. Pani Mariolo czytalam te bzdety na portalach i sie usmialam,poniewaz to sa stare wiadomosci czepiaja sie zeby robic afere masakra boze jaka zawisc w ludziach niech Pani robi swoje z usmiechem na twarzy Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>