BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Zaczęłam biegać!

Zaczęłam biegać!

Zaczęłam biegać! Ole! No może niezupełnie zaczęłam, bo biegałam już wcześniej na siłowni, czy w ramach rozgrzewki, albo od czasu do czasu. Jednak tym razem zaczęłam biegać na serio. Regularnie. I bacząc na dystans. Choć minęły dopiero 2 tygodnie, czuję jak to na mnie działa! Biegam od 3 do5 razy w tygodniu, zaczęłam od 6 kilometrów, potem 10, znowu 2 dni po 6, i kolejne 11 i 10 km. Jest cudownie! Zazwyczaj biegam późnym wieczorem, kiedy wiem, że po przyjściu do domu mogę wziąć prysznic i położyć do łóżka. Jeśli biegam sama, to bez muzyki, żeby oczyścić głowę albo powtórzyć w głowie teksty i intencje roli, nad którą pracuję. Nie przeszkadza mi to, że jest ciemno czy zimno. Czuję moc, a przede wszystkim czuję się ze sobą coraz lepiej!

izabela-zwierzynska1 izabela-zwierzynska2 izabela-zwierzynska3 izabela-zwierzynska4

Czasem jest ciężko, mam mniej siły, albo w trakcie spada mi energia. Wtedy spinam nieco ciało i przekonuję siebie, że jeszcze dam radę. No i daję. (PS. Wtedy mogę sobie łatwiej wybaczyć zjedzenie pysznej pizzy!)

Dobra… Idźcie biegać!!!

Komentarzy: 2 dla “Zaczęłam biegać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>