BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Zajęta jak zawsze. Wolna jak nigdy.

Zajęta jak zawsze. Wolna jak nigdy.

Tak odpowiedziałam ostatnio na pytanie, czy teraz będę bardzo zajęta zawodowo. Tak, będę bardzo zajęta. Pracuję nad kilkoma projektami na raz, o wielu dam znać za jakiś czas ☺, a tak jak wczoraj poinformowałam Was w moich social mediach, wchodzę w najbliższym czasie w próby do dużego musicalu „Karol“. Ogromnie cieszę się na ten czas, bo to kolejne spełniające się marzenie.

Musical to połączenie moich pasji – aktorstwa i tańca, a przy okazji kolejne ogromne doświadczenie na scenie. Nie mogę się doczekać!

Wolna jak nigdy? O tak. Bardzo dużo pracuje ostatnio nad tym, aby umieć odpoczywać, czasem nic nie robić… Nigdy nie umiałam pobyć prawdziwie z samą sobą, a teraz, nie chcę tego zgubić. Chcę mieć zawsze czas dla siebie, na własne przyjemności, chcę mieć czas dla przyjaciół i dla rodziny Czas to znaczy też siłę, aby móc czerpać radość z tych chwil.

Czy to możliwe? Jestem przekonana, że wszystko jest możliwe, tylko trzeba nad tym pracować. Zachęcam dziś do refleksji jak bardzo zajęty i czy dostatecznie wolny jesteś.

A odnośnie inspiracji to jeszcze…

Wczorajszego poranka latałam po mieszkaniu w poszukiwaniu butów, które bardzo chciałam założyć, pomyślałam, że chyba mieszkają ze mną jakieś krasnoludki i w nocy podbierają mi a to buty, a to nożyczki. Tak. Nożyczki też ciągle giną i znajdują się dopiero wtedy, gdy już nie są potrzebne.

Mimo, że nadal nie wiem, gdzie są ów buty, to cała sytuacja przyniosła kilka pozytywnych skutków. 

Założyłam szpilki i jak to w butach na obcasie bywa, czułam się wyjątkowo kobieco.

Ale! To co najprzyjemniejsze, to podeszła do mnie zupełnie obca, ale niezwykle sympatyczna kobieta i powiedziała „Ma Pani piękne buty. Wszyscy się oglądają, ale nikt nie podejdzie.” Uśmiechnęłam się i serdecznie podziękowałam. Zapytała jeszcze gdzie można takie dostać i dodała „Piękna kobieta, to i piękne buty.” Zrobiło mi się niezwykle miło. Życzyłam jej miłego dnia.

Ta kobieca wymiana uśmiechów i dużej dawki pozytywnej energii naładowała mnie na kolejną część dnia, a przy okazji zainspirowała do tego, aby przekazać taki dar dobrego słowa czy uśmiechu dalej.

Polecam wysłać dziś komuś piękny dar – dobre słowo, komplement, albo chociażby uśmiech.

Dobro wraca i to co posyłamy w świat przylatuje z powrotem do nas.

Pytanie czy chcesz otrzymywać narzekanie, smutek i złość czy raczej ciepło, radość i same pozytywne wibracje?

Ja wybieram to drugie.

Dobrego dnia!

P.S. Przypominam, że pod poprzednim wpisem macie możliwość zadawania pytań w komentarzach do kolejnej odsłony Q&A. Macie jeszcze kilka dni! Zapraszam. ☺

agnieszka-kaczorowska

Komentarzy: 5 dla “Zajęta jak zawsze. Wolna jak nigdy.

 1. Witaj Agnieszko,

  według mnie każdy z nas powinien żyć według koncepcji work-life balance. Wtedy wszystko jest OK.
  A propos informacji o musicalu „Karol” mam jeszcze pytanie, które zamieszczam pod poprzednim wpisem. Mam nadzieję, że na któreś z moich pytań tym razem odpowiesz.

  Serdecznie Cię pozdrawiam,
  Aleksandra

 2. Gratulacje. A, gdzie będzie ten musical „Karol”? W którym teatrze? I w jaką postać się wcielisz?

 3. Świetny post, jak zawsze <3 Zawsze trzeba pamiętać o relaksie bo inaczej wszystko się sypie. Zaraz zadam pytania :*

  Pozdrówka :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>