BlogStar -> Dorota Gardias -> Zakochałam się… … w kobiecie.

Zakochałam się… … w kobiecie.

Nazywa się Anna Drabczyńska i jest projektantką. I była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zachwyciły mnie jej ubrania. Jej projekty są niepowtarzalne, genialne, bardzo różnorodne, wygodne, oryginalne – takich ubrań nie widziałam nigdzie. Ania niezwykle dba o szczegóły, wykończenie, najmniejsze detale są dopracowane w 100 procentach.

drabczynska1

Ani zależy na tym, aby każda kobieta, która nosi jej ubrania, czuła się w nich wygodnie, ale jednocześnie, aby zawsze wyglądała elegancko. Mogę do stroju od Ani założyć trampki – i jest ok, ale równie dobrze mogę założyć szpilki i natychmiast kreacja zmienia się w stylizację elegancką, na  wyjście.

drabczynska2

Na początku pomyślałam, że po prostu Ania trafiła w mój gust, bo lubię właśnie takie ubrania, ale potem, gdy pojawiłam się w tych ubraniach w Dzień Dobry TVN, koleżanki zaczęły mnie „ścigać” i pytać, kto mi szyje te fantastyczne ciuchy? Ania zaczęła być bardzo popularna w tych kręgach. Niedawno otworzyła butik na Mokotowskiej 48. Naprawdę, wróżę tej dziewczynie niesamowity sukces. Projektuje świetne sukienki, płaszcze, kurtki, fantastyczne torby.

Co jest równie ważne i muszę to podkreślić – Ania jest bardzo skromna, spokojna, ale to prawdziwa artystka i widać w jej oczach pasję. Gdy projektuje, to świat wokół niej przestaje istnieć. Ta kobieta, która kupi jej ubrania, będzie wierna jej do końca. Ja mam w swojej garderobie kurtki, spodnie, kombinezony, genialną bluzę moro. Gdy zakładałam jej rzeczy, od razu czuję się dobrze ubrana. Zawsze leżą doskonale.

Jeden komentarz dla “Zakochałam się… … w kobiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>