BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Zakopane, ferie i… walentynkowa niespodzianka dla Was

Zakopane, ferie i… walentynkowa niespodzianka dla Was

Jak się macie w lutym? To miesiąc najbardziej komercyjnego święta miłości! W związku z tematem, ale nie tylko, kilka moich działań „wokół… „

Zanim zacznę wytłumaczę się z tego dlaczego rzadko piszę – niedawno skończyłam sesją zimowy semestr (to już połowa trzeciego roku! :O!) w Akademii Teatralnej. Sesja to bardzo intensywny czas prób, stresu i w końcu egzaminów. Na szczęście całkiem udanych. Myślę, że to była moja najlepsza sesja, więc czuję, że nabieram wiatru w żagle!

IMG_2977

Po sesji przyszedł czas na ferie – niestety tylko tydzień, ale poza 3 dniami tzw. „ogarniania” pracy i domu wykorzystałam je godziwie i ruszyłam do Zakopanego. Ze względu na dziwny termin moi przyjaciele nie mogli mi towarzyszyć, bo pracują – podobnie jak mój mąż, z tym, że on akurat właśnie w Zakopanem. Ale nie myślcie, że pojechałam do niego, niestety był bardzo zajęty, więc zamieszkałam sama i było to dobre doświadczenie!

IMG_2853

 

IMG_2942IMG_2874

Po 1) – umawiałam się z moim mężem na randki – przyjeżdżał po mnie z innego hotelu i wystrojoną specjalnie dla niego, zabierał na kolację, bo dopiero wieczorem miał czas, po 2) – finalnie przyjechało do Zakopanego kilku moich znajomych, więc mogliśmy się niezależnie widywać kiedy chciałam, po 3) – efektywnie jeździłam na desce nie tracąc czasu w barach na stoku, a po 4) zrobiłam dwa górskie tripy i samotnie zrelaksowałam mój nad wyraz analizujący umysł.

 

 

IMG_2929

Przy okazji ciekawie było popatrzeć na ludzi. Gdy jesteśmy w towarzystwie mało skupiamy się na obcych, będąc samemu od razu skupiają oni naszą uwagę. I tak oto bacznie poobserwowałam jak rodziny idące na Morskie Oko odzywają się do siebie, kto kogo kocha, a kto nie cierpi, kto jest smutny, kto się cieszy, kto zrobił to dla lansu, a kto z potrzeby serca, itd… Mój 2 trip zrobiłam do Doliny Pięciu Stawów, wtedy przyłączył się do mnie kolega. Kocham tę trasę i nigdy nie byłam tam zimą, dlatego wypożyczyłam raki, czekan, wstałam nad ranem i wyznaczyłam sobie cel. Było wartooo! Nigdy nie przeżyłam takiego wybuchu endorfin jak po wejściu do schroniska na górze. Byłam tak szczęśliwa, że aż wzruszyłam się z radości! Szłam bardzo szybko, po śniegu, w mrozie a do tego pod koniec trasa jest bardzo stroma. Starłam się nie robić przystanków, dlatego też byłam głodna – ale obiecałam sobie, że herbatka z konfiturą i kanapka będą wspaniałą nagrodą, gdy już dojdę. I nie pomyliłam się – chociaż była ze zwykłym serem żółtym smakowała wybitnie! Jak się później okazało myśląc, że jestem godzinę do tyłu chciałam nadrabiać czas… zupełnie niepotrzebnie, bo źle spojrzałam na zegarek :P.

 IMG_2907

 

 

IMG_2906

No ale cóż, jestem już w Warszawie i tu mam dla Was niespodzianki walentynkowe! W sobotę 13.02 już od 7.30 zapraszam Was przed telewizory do Pytania na Śniadanie w TVP 2, ale nie tylko – bowiem każdy kto przyjdzie do studia TVP przy Woronicza ( wejście od Samochodowej) będzie mógł zrobić sobie Zdjęcia z Budki w naszej fotobudce oraz w naszym nowym urządzeniu – Instalove, które drukuje zdjęcia z waszego telefonu przy użyciu Instagrama. Na stronie instalove.co i zdjeciazbudki.pl możecie sprawdzić „o co w tym chodzi?!” J Instalove i Zdjęcia z Budki będą także czekały na Was przez cały dzień w sam dzień Walentynek 14.02 na Rynku Starego Miasta przy lodowisku w ramach akcji Zakochaj się w Warszawie! Dlatego przybywajcie tam razem ze swoimi drugimi połówkami na randki i upamiętnijcie ten dzień zdjęciami. I choć ja sama nie jestem wielką fanką tego „święta” nie widzę przeszkód, by uprzyjemnić sobie weekend. Mam nadzieję, że tak właśnie go spędzicie.

Komentarzy: 3 dla “Zakopane, ferie i… walentynkowa niespodzianka dla Was

  1. Bardzo ciekawy wpis ! Często takie oderwanie od rzeczywistości bardzo dobrze robi na nasz organizm. A do tego zdrowy tryb życia !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>