BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Zapraszam na wspólne śniadanie!

Zapraszam na wspólne śniadanie!

Pikniki śniadaniowe – cudowna alternatywa dla wszystkich, którzy tak jak ja nie mają własnego ogródka. Od zawsze uwielbiałam jedzenie na świeżym powietrzu i jestem pewna, że kiedy już będę miała swój wymarzony dom z kawałkiem trawy, właśnie tam będę urządzała śniadania, brunche i kolacje dla przyjaciół. Ale póki co… ochoczo korzystam z dobrodziejstw jakie oferują Targi Śniadaniowe na Woli, Wilanowie i Żoliborzu.

Izabela Zwierzyńska: Zapraszam na wspólne śniadanie! - BlogStar.plTen na Żoliborzu zachwycił mnie bogactwem smaków i różnorodnością potraw. Spotkać tam można było slow-foodowe burgery, kanapki na ciepło i zimno, przekąski kuchni chińskiej, tajskiej i polskiej oczywiście, świeżo wypiekane chleby z pełnoziarnistej mąki, wędzone ryby, własnej produkcji wyroby mleczne, przetwory, ekologiczne warzywa, owoce, oliwy i wiele, wiele innych. Po śniadaniu a nawet dwóch można skusić się na coś do picia. Wybór także jest przeogromny od bubble tea, poprzez koktajle i szejki, na kawie od Pani prosto z rowerowej cafe skończywszy. Na ochłodę w te upalne dni serwowane są również lody! A wszystko to w uroczym otoczeniu drzew, trawy, parasoli i lokalnej społeczności okolic skweru w al. Wojska Polskiego.

Izabela Zwierzyńska: Zapraszam na wspólne śniadanie! - BlogStar.pl

Bardzo miło, leniwie i co najważniejsze uczciwie! Produkty są lokalne, świeże, w małych ilościach, a wystawcy bardzo mili i nie nastawieni jedynie na zyski materialne. Przyjazna z dala od zgiełku i hałasu atmosfera naprawdę zachęca! Co więcej w najbliższą sobotę na żoliborskim targu w strefie Świeżej Inicjatywy Zelmera wystąpią Zdjęcia z Budki Smile Zapraszamy wszystkich chcących zrobić sobie śmieszne zdjęcia przed naszą fotobudką. Będziemy od 8 rano aż do 16, więc wszyscy na pewno zdążą. Do zobaczenia!

Izabela Zwierzyńska: Zapraszam na wspólne śniadanie! - BlogStar.pl

Izabela Zwierzyńska: Zapraszam na wspólne śniadanie! - BlogStar.pl

Komentarzy: 8 dla “Zapraszam na wspólne śniadanie!

  1. Izabela Zwierzyńska

    Eryka to szkoda! następnym razem podejdź koniecznie! :) Niestety budka była tylko raz, ale być może nie jedyny… Zobaczymy co uda nam się zrobić w tej sprawie :)

  2. byłam tam w sobotę, najadłam się tak, że aż brzuch mnie bolał :) widziałam Ciebie i twoją budkę, ale…. wstydziłam się podejść :( może następnym razem..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>