BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Zaproszenie do świata Fantazji

Zaproszenie do świata Fantazji

„Fantazja, fantazja, fantazja jest od tego,

Aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego“. 

Od dziecka jestem marzycielką. Uwielbiam dawać upust swojej wyobraźni. Uwielbiam śnić o rzeczach pięknych, przenosić się w świat marzeń, które później często zamieniają się w świecie rzeczywistym w cele, do których dążę.Agnieszka Kakczorowska Nikodem Rozbicki

Uwielbiam też bajki i baśnie, piękne historie z wieloma prawdami życiowymi, morałami i wnioskami, które można wyciągnąć. Bajki są dla dzieci? Nie tylko! Kto z nas nie lubi filmów animowanych, gdzie okazuje się, że duża część żartów jest zrozumiała dla dorosłych, a przesłania płynące z opowieści lepiej albo po prostu inaczej rozumie człowiek dojrzały?

Kto nie lubi wrócić do swojej ulubionej bajki z dzieciństwa? No właśnie, jaka była lub jest Wasza ulubiona bajka?

Ja, będąc dzieckiem, najchętniej i najczęściej oglądałam „Króla Lwa” oraz „Pippi Pończoszankę”.

Teraz jest tak wiele cudownych bajek, że aż trudno byłoby się zdecydować. Na ulubioną… „Tupot małych stóp“, „Potwory i Spółka“, „Ratatuj“, „Zaplątani“, „Kraina Lodu“ i wiele innych. Potrafilibyście wybrać?

 

W związku z zamiłowaniem do świata fantazji, muszę przyznać, że ogromnie się cieszę na jutrzejszy (piątek, godzina 20), już szósty, odcinek Tańca z Gwiazdami. Zapraszam, wraz ze wszystkimi uczestnikami, do świata bajkowego, pełnego Waszych ulubionych bohaterów.

Zdradzę Wam, że nasza para dostała za zadanie zabrać widzów w świat „Niekończącej się opowieści“ i choć jest to stara baśń, a raczej film z gatunku fantastycznych, to zgłębiłam temat szczegółowo, aby stworzyć coś naprawdę ładnego na tanecznym parkiecie. Nie było łatwo, ale wierzę całym sercem, że Wam się spodoba.

Jeśli nie oglądaliście „Niekończącej się opowieść” to zachęcam Was gorąco, bo jest to film pełen wspaniałych tekstów, sentencji, prawd, które docierają prosto w serce. Jest to opowieść o pokonywaniu własnych słabości i o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko mamy poczucie własnej wartości, wierzymy we własne możliwości i nie boimy się robić tego, o czym marzymy.

kacz1

empress

My, para numer 11, mamy marzenie, aby Wam się podobało to, co przygotowaliśmy. Włożyliśmy w to dużo pracy i całe swoje serca. Tańczymy w programie jako ostatnia para, więc znów będzie mało czasu na głosowanie… Ponadto w tym odcinku odpadają dwie pary… dlatego podwójnie albo i potrójnie prosimy Was o wsparcie, jeśli tylko chcecie nas dalej oglądać.

Uwaga, będzie też niespodzianka! Jutro pierwszy raz w historii polskich edycji Tańca odbędą się pojedynki par… czuję, że emocje sięgną zenitu! Bądźcie z nami koniecznie.

13001156_577460532416767_3700889914469448790_n

 

pozdrawiam Was

Agnieszka Kaczorowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>