BlogStar -> Anna Samusionek -> ZAPROSZENIE NA 8 MARCA!!!

ZAPROSZENIE NA 8 MARCA!!!

Zachęcona pozytywnym odbiorem prowadzonego przeze mnie spotkania „Jestem emocją” w Szczecinie, postanowiłam je dopracować,udoskonalić i zaprezentować w formie prezentu z okazji Dnia Kobiet w gościnnym Hotelu Boss. Zaproszenie adresowane jest głównie do mieszkańców (nie tylko płci pięknej) największej warszawskiej dzielnicy – Wawra – gdzie ten hotel się znajduje. Oczywiście do wszystkich innych chętnych również, choć ilość miejsc jest ograniczona – liczy się pierwszeństwo rezerwacji a te trzeba przysłać  na adres: marketing@hotelboss.pl

Anna Samusionek: ZAPROSZENIE NA 8 MARCA!!! - BlogStar.pl

Nie jestem zawodowym couchem ani trenerem i nie zamierzam go udawać,ale moje życiowe doświadczenie i wielokrotne pytania spotkanych ludzi co robię,że tak dobrze radzę sobie z dramatycznymi sytuacjami, których jestem mimowolnym uczestnikiem, dają mi wewnętrzne upoważnienie do tego, by swoją wiedzą i tym właśnie doświadczeniem się podzielić.

Emocje mogą być naszą siłą, pod warunkiem, że będziemy nimi mądrze zarządzać. W zabawny sposób, włączając w to ciekawe wspólne ćwiczenia, grane przeze mnie scenki i konkursy (mamy cenne nagrody od marek RevitaLash i Noble Health !!!) zamierzam pokazać, co możemy zrobić, by sobie pomóc zarówno w aspekcie duchowym jak i fizycznym, aby nie stać się zakładnikami np. gniewu czy rozpaczy.

Wisienką na torcie tego niedzielnego spotkania będzie mini recital Roberta Kudelskiego, z którym mam przyjemność grać w serialu „Na Wspólnej”, a także w spektaklu „Love Boutique”.

Wierzę, że dla wszystkich będzie to niezapomniany wieczór, dlatego z całego serca dziękuje wszystkim partnerom i sponsorom, dzięki którym to spotkanie może się odbyć!

Pozdrawiam i do zobaczenia
Anna Samusionek

Anna Samusionek: ZAPROSZENIE NA 8 MARCA!!! - BlogStar.pl

Komentarzy: 6 dla “ZAPROSZENIE NA 8 MARCA!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>