BlogStar -> Anna Samusionek -> Zatrzymać lato – Peeling Mango w Beauty Derm

Zatrzymać lato – Peeling Mango w Beauty Derm

Jesień wkroczyła już na dobre,a właściwie niemal zima,bo wczoraj musiałam skrobać po raz pierwszy szybę samochodu. Wszystkie pelargonie w moim ogrodzie i donicach padły, jak za dotknięciem różdżki złej wróżki…

Ten moment jest zawsze dla mnie bardzo trudny,robię wszystko,by udawać,że kalendarz chyba się pomylił:-)

Ubieram się zbyt lekko,wystawiam buzię do słońca,które jednak nie chce już grzać jak kiedyś…Dobrze,że jogging i codzienne spacery z psem, a także łykana witamina D3 nie pozwalają mi się rozchorować;-)

Dlatego ze szczególną przyjemnością korzystam z zabiegu,który z jednej strony ze względu na zapachy przywołuje cudowne tropikalne wakacje (w tym roku mieliśmy je u siebie), a z drugiej likwiduje to co pozostawia po sobie nadmierne używanie słońca,czyli drobne przebarwienia skóry.

O samym zabiegu możecie poczytać tutaj ( http://www.beauty-derm.pl/oferta/kosmetyka-pielegnacyjna/zabiegi-bankietowe/peeling-mango-dermaquest/ ),ja chcę tylko powiedzieć,że daje on niezwykły wprost relaks. Być może dlatego,że poza oddziaływaniem kosmetyków,zawiera w sobie masaż,a dla mnie dotyk dobrych rąk kosmetyczki ma wartość złota.

IMG_6293

 

W tym gabinecie macie to gwarantowane!

Jak również to,że po wyjściu wszyscy zwrócą uwagę na wasz promienny wygląd,no i nie trzeba przez kilka dni dochodzić do siebie aby móc pokazać się światu:-) Efekt jest natychmiastowy,a to bardzo lubię i serdecznie polecam!

Pozdrawiam

Anna Samusionek

IMG_6288

Komentarzy: 2 dla “Zatrzymać lato – Peeling Mango w Beauty Derm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>