BlogStar -> Bartek Jędrzejak -> Zdjęcia, które pomogą uratować życie

Zdjęcia, które pomogą uratować życie

Ostatnio miałem okazję wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla fundacji Herosi. Fundacja ta wspiera dzieci chore na raka. Współpracując z oddziałami onkologicznymi pomaga choćby w zakupie sprzętu, czy w opiece nad małymi pacjentami. W tegorocznej sesji wzięliśmy udział wraz z podopiecznymi Oddziału Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Zdjęcia zostaną najpierw zaprezentowane na wernisażu, a potem sprzedane. Dochód ze sprzedaży fotografii zasili konto fundacji.
jędrzejak5 jędrzejak11
Kiedy pojawiła się taka propozycja, nie trzeba mnie było długo namawiać. Wydawać by się mogło, że to niewiele, ale dla małych pacjentów to ogromne wsparcie. Jeśli w ten sposób mogę pomoc, to wchodzę w to od razu. Poza tym sama sesja miała wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę – to była dobra zabawa dla nas wszystkich, a dzieci choć na chwilę mogły opuścić mury szpitala. My zaś mieliśmy okazję z nimi trochę poszaleć :) Hitem okazało się… wdychanie helu z balonów. Szaleństwo! Przodował w tym z całą grupą dzieci Martin Fitch, czyli po polsku nasz Marcin Mroziński, który na sesję przyleciał z Londynu. To był kawał dobrej roboty, a przy tym zabawy :)
jędrzejak3
jędrzejak6
jędrzejak2
W sesji udział wzięli też: siatkarz Andrzej Wrona, Jakub Rzeźniczak z Legii Warszawa, Marek Kaliszuk, Tomasz Ciachorowski, Marysia Niklińska i Micheel Jargalsajkham.
jędrzejak8
Teraz zachęcam Was serdecznie do pomagania chorym dzieciakom poprzez zakup zdjęć…:)
Pozdrawiam

Bartek Jędrzejak

Komentarzy: 3 dla “Zdjęcia, które pomogą uratować życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>