BlogStar -> Zjawiskowa Natalie Portman w nowym filmie Terrence’a Malicka

Zjawiskowa Natalie Portman w nowym filmie Terrence’a Malicka

„Song to Song” to najnowszy film Terrence’a Malicka. Twórca „Badlands”, „Drzewa życia”, „Cienkiej czerwonej linii” i „Niebiańskich dni” tym razem zagląda do teksaskiego Austin, uważanego za muzyczną stolicę świata. W rock’n’rollowym love story, które wyszło spod ręki mistrza, zagrali: Ryan Gosling, Rooney Mara i Natalie Portman, laureatka Oscara za „Czarnego łabędzia”, ostatnio kojarzona z rolą Jacqueline Kennedy w filmie biograficznym „Jackie”. Portman wystąpiła jako urodziwa kelnerka Rhonda, która staje się muzą producenta muzycznego.

song to song - plakat pl

„Song to Song” jest jej drugą już współpracą z Malickiem, po „Rycerzu pucharów”. Dla absolwentki prestiżowego Uniwersytetu Harvarda, która kształciła się także jako tancerka baletowa i która, poza aktorstwem, angażuje się w życie polityczne oraz działalność charytatywną, spotkanie na planie z wieloma muzycznym gwiazdami – w tym z Patti Smith, Iggy Popem czy Florence Welch z zespołu Florence and The Machine – okazało się nadzwyczaj inspirującym doświadczeniem. Portman była też pod wrażeniem Austin: – To miasto to jakby wyspa w Teksasie. Ma swój charakter nie do podrobienia. Jest tu przemysł muzyczny i nowe technologie – mówiła.

DSC_0462.NEF

„Song to Song” to współczesny romans z fascynującym światem muzycznej bohemy w tle. W życiu pełnym pokus, w którym nie obowiązują żadne moralne reguły, dwie pary będą sprawdzać siłę swych uczuć. Muzyk z aspiracjami BV (Gosling) oraz jego partnerka Faye (Mara) walczą o szansę na pięć minut sławy. Z kolei muzyczny magnat Cook (Fassbender) uwodzi młodą kelnerkę (Portman). W pogoni za sukcesem kochankowie szukają własnych dróg i miłości, choć możliwe, że pragną rzeczy niemożliwych do pogodzenia.

DSC_8496.NEF

DSC_5447.NEF

DSC_2102.NEF

„Song to Song” w kinach od 19 maja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>