BlogStar -> Bartek Jędrzejak -> Złota polska jesień

Złota polska jesień

Weekendy, dni wolne, święta to czas, kiedy zawsze jestem przygotowany. Przygotowany na udzielenie konkretnej, profesjonalnej odpowiedzi. Bo kiedy wolne, to pogoda być musi… :) Ja to rozumiem. Zatem spieszę wszystkim pytającym z odpowiedzią, jak będzie wyglądał najbliższy weekend. A jest o czym mówić.

Wielka radość…Przed nami czas Pięknej Polskiej Złotej Jesieni. Niestety, krótki czas. Tym bardziej trzeba go wykorzystać. Już w piątek zacznie do nas napływać powietrze z południa Europy. A skoro powietrze płynie od strony basenu Morza Śródziemnego, Włoch, Hiszpanii, Portugalii to…To będzie bardzo ciepły weekend. W sobotę w Polsce temperatura maksymalna od 19 do UWAGA 25! stopni Celsjusza. Błękitne niebo, dużo słońca i bez deszczu. No, może nie wszędzie. Słabe przelotne opady deszczu pojawią się w sobotę na Pomorzu Zachodnim.

Bartek Jędrzejak: Złota polska jesień - BlogStar.pl

W sobotę planujcie od rana do wieczora wszelkie aktywności na świeżym powietrzu i wyduście z tego dnia ile się tylko da. W niedzielę też ciepło, ale już bardziej wilgotno. Bardziej wilgotno oznacza oczywiście słabe, przelotne opady deszczu. Podkreślam słabe i przelotne .Na termometrach od 18 do 22 stopni Celsjusza. Więc nadal ciepło. Wykorzystajcie ten weekend, bo potem już druga, ta mniej przyjemna twarz jesieni. Szara, bura i mokra…, ale pamiętajcie, że każda po roku ma swoje uroki….

Komentarzy: 4 dla “Złota polska jesień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>