BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Zostałam Lwicą… Biznesu

Zostałam Lwicą… Biznesu

Aleksandra Mikołajczyk: Zostałam Lwicą...  Biznesu - BlogStar.pl

We wtorek, 2 czerwca (w moje urodziny Smile) w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu POLSKIE LWICE BIZNESU 2015, organizowanego przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Okazało się, że otrzymałam ten wyjątkowy tytuł w głosowaniu Jury w kategorii MEDIA.

 O KONKURSIE

Konkurs miał na celu wyróżnienie kobiet, które swoją postawą udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Które mają pasję, ambicje. Spełniają się zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Konkurs promował także znane i cenione aktorki, celebrytki, które poza występowaniem w serialach czy programach telewizyjnych z sukcesem prowadzą własne firmy.

30 kobiet nominowanych przez redakcję magazynu LBQ oraz 10 wyłonionych spośród kandydatek wskazanych przez czytelników miało szansę uzyskać tytuł Polskiej Lwicy Biznesu w jednej z 10 kategorii (Promocja kobiet w biznesie, Innowacja w biznesie, Prawo i finanse, Moda, Zdrowie i uroda, Turystyka i hotelarstwo, Rozwój osobisty, Media, Sztuka i design, Działalność społeczna i charytatywna) oraz zdobyć Nagrodę Publiczności przyznawaną przez Internautów.

Aleksandra Mikołajczyk: Zostałam Lwicą...  Biznesu - BlogStar.pl

O JURY

Nominowane bizneswomen były oceniane przez Jury pod kątem oryginalności pomysłu na biznes, metod i sposobów realizacji pomysłu, umiejętności budowania relacji z klientami i pracownikami, sposobów pozyskiwania klientów (partnerów biznesowych) inwestorów, PR i promocji własnego biznesu w mediach oraz na podstawie rekomendacji klientów.

Jurorami tegorocznej edycji POLSKICH LWIC BIZNESU 2015 byli: Ilona Adamska , Otylia Jędrzejczak, Andrzej Blikle, Iwona Kossmann, Marta Wysocka-Fronczek, Agnieszka Śliwka – Gumienna i Katarzyna Wicha.

Aleksandra Mikołajczyk: Zostałam Lwicą...  Biznesu - BlogStar.pl

O NAGRODZIE

Na czerwcowej Gali wśród ponad 150 gości pojawiło się sporo znanych twarzy. Na scenie nagrody odbierały: Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Ewa Błaszczyk, Joanna Jabłczyńska, Joanna Orleańska, Mariola Bojarska-Ferenc, Ida Karpińska i ja. J W tłumie można też było dostrzec Otylię Jędrzejczak, Martę Kielczyk, Anię Kerth, Laurę Łącz. Byłam bardzo podekscytowana, że znalazłam się w tak zacnym gronie.

 W kategorii MEDIA (w której ostatecznie otrzymałam główną nagrodę Jury) oprócz mnie nominowane były Anna Mucha i Joanna Orleańska (która wygrała w głosowaniu internautów). Nie spodziewałam się wygranej. „Konkurencję“ miałam bardzo silną (to moje koleżanki, nie traktowałam tego plebiscytu jako konkursu, ale jednak duch rywalizacji był 😉 ) i nie liczyłam na zwycięstwo. Byłam bardzo zaskoczona, ale też szczęśliwa, kiedy okazało się, że Jury doceniło moją pracę i przyznało mi tytuł POLSKIEJ LWICY BIZNESU 2015.

 To najpiękniejszy prezent, jaki otrzymałam na tegoroczne urodziny. Ta nagroda jest dla mnie nie tylko miłą niespodzianką, ale też mobilizacją do jeszcze cięższej pracy, by na co dzień być rasową Lwicą w biznesie.

Aleksandra Mikołajczyk: Zostałam Lwicą...  Biznesu - BlogStar.pl

Komentarzy: 2 dla “Zostałam Lwicą… Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>