BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Życie bywa zaskakujące…

Życie bywa zaskakujące…

 

Wybaczcie mi długą przerwę, która upłynęła od mojego ostatniego wpisu, ale byłam mocno zapracowana. Dużo się działo – zawodowo, naukowo, życiowo. I już miałam zabrać się za pisanie czegoś ciekawego, kiedy około godziny 12 w południe dostałam telefon z zapytaniem, czy nie mam ochoty wybrać się na snowboard do Włoch na tydzień? Tyle, że wyjazd jest tego samego dnia… o 19. Także zostałoby mi 6 godzin na szybką oragnizacje siebie, sprzętu, etc. Zgadnijcie co odpowiedziałam? Oczywiście, że TAK! Bo:

a) takie okazje nie zdarzają się często;

b) jestem mega zmęczona i ten wyjazd spadł mi z nieba;

c) poznam nowych, ciekawych ludzi;

d) a przede wszystkim, bo trzeba wychodzić ze swojej wygodnej strefy komforu i ryzykować! Dać się ponieść, żyć spontanicznie, chwytać okazję!

Izabela Zwierzyńska: Życie bywa zaskakujące… - BlogStar.pl 

Na pewno macie w swoim życiu całą masę takich lub innych okazji i ciekawa jestem, czy z nich korzystacie? A może po prostu nie widzicie swoich szans? Ja na pewno dostrzegłam i wykorzystałam swoją w porę, bo teraz siedzę w pokoju hotelowym w regionie Trentino i zachwycona piszę dla Was tego newsa!

Izabela Zwierzyńska: Życie bywa zaskakujące… - BlogStar.pl

Moje ukochane Włochy, z pysznym jak nigdzie jedzeniem, wybornym winem za 3 euro;) i zapierającymi dech widokami… Dopiero co dojechałam, więc wszelkie detale, bogata fotorelacja i mnóstwo śnieżnych wrażeń pojawi się wkrótce! Tymczasem pozdrawiam Was i życzę, abyście schwycili jakąś okazję szybko! :).

Izabela Zwierzyńska: Życie bywa zaskakujące… - BlogStar.pl

Izabela Zwierzyńska: Życie bywa zaskakujące… - BlogStar.pl

Komentarzy: 10 dla “Życie bywa zaskakujące…

  1. Oj bywa, bywa zaskakujące życie. Wiem to po sobie. Jednego dnia się śmiejesz, drugiego płaczesz… Szczęście z radością, fart z niefartem…

  2. Izabela Zwierzyńska

    Bardzo się cieszę, ze i Wy korzystacie z okazji :) jedzenia włoskiego mam tu pod dostatkiem, wiec na pewno pojawią się pyszne przepisy w moim wydaniu :) Niebawem post z relacją tego co tu się dzieje, a dzieje się sporo! Również kulinarnie :) Bądźcie na bieżąco!

  3. Baaardzo ostatnio lubię spontaniczne wyjazdy. Niestety moja rodzina nie.:( Sama toteż muszę „organizować” takie wyjazdy. A najlepsze są ze znajomymi. Ale mnie chyba nie dotyczy „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. : ))))) Zawsze po powrocie jestem przygnębiona i jest mi smutno.
    Dla mnie nie ma czegoś jak wymówka np.: „ale to za mało czasu… A nieprzygotowana jestem… Musze pomyśleć…” Jest propozycja? Jedziemy!!! Ja bardzo chętnie. : ))

  4. I bardzo dobrze, ze jest Pani taka odważna i nie boi się wyzwań. Zazdroszczę, mi się takie okazje nie trafiają. Co najwyżej – lufa w szkole.

  5. Czasami takie spontaniczne decyzje są najlepsze! Pozdrawiam i zycze udanych zajazdów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>