BlogStar -> Julia Wróblewska -> Życzcie mi powodzenia:)

Życzcie mi powodzenia:)

Kochani, jak wiecie już dziś wieczorem odbędzie się finał programu „Celebrity Splash” Smile

Julia Wróblewska: Życzcie mi powodzenia:) - BlogStar.pl

Nadal nie wierzę, że znajduję się wśród tej cudownej czwórki. Myślę, że inni bardziej zasługiwali na to miejsce, ale jeśli daliście mi szansę, to dam z siebie wszystko! Finał będzie ciut inny. Chociażby przez skoki synchroniczne, czyli wykonywane jednocześnie. Nawet nie wiecie, jak trudno jest skoczyć równocześnie! Trzeba mieć megaJulia Wróblewska: Życzcie mi powodzenia:) - BlogStar.pl wyczucie.Smile

Ale od czego są treningi, czyż nie? Nie wierzę, że to już koniec przygody z programem. Będę tęsknić za tymi cudownymi ludźmi. Ten program dał mi naprawdę wiele. Nowe przyjaźnie a także wiedzę o tym, jak wielką kontrolę nad swoim ciałem posiada człowiek… Poza tym dzięki ciału robię rzeczy, o których nawet mi się nie śniło. W życiu nie pomyślałabym, że zrobię kiedyś półtora salta, delfina czy salto w tył z 5. Ale mam mega satysfakcję. Myślę, że po programie będę odwiedzać grupę Bartka na treningach.

Odnośnie tego, kto ma wygrać. Pamiętajcie, to nieważne. Najważniejsze jest to, że pieniądze idą na bardzo szczytny cel. Ja sama głosowałabym na Andrzeja Szczęsnego, ponieważ pokazuje on, że się da. Mimo niepełnosprawności, mimo przeszkód – można. Życzcie mi powodzenia, do zobaczenia na basenie!

Julia Wróblewska: Życzcie mi powodzenia:) - BlogStar.pl

Komentarzy: 15 dla “Życzcie mi powodzenia:)

 1. Julka bylas najlepsze bylem na finale na zywo w poznaniu na termach i bardzo ci kibicowalem 😉

 2. Mam takie samo zdanie jak Ty Jula-wygrana nie jest najważniejsza-.
  Również jestem za Andrzejem, gdyż on pokazuje, że się DA!:

  Gratuluję Ci mimo tego, że nie wygrałaś. Doszłaś naprawdę daleko. Doznałaś wiele nowych doświadczeń i tych dobrych jak i tych złych. Poznałaś, zaprzyjaźniłaś się z nowymi ludźmi. Pokonałaś swoje bariery.. GRATULUJĘ!

  Wydaję mi się, że w ‚Celebrity Splash! 2′ powinni wystąpić tam zwykli ludzie, nie aktorzy czy coś podobnego.

  GRATULUJĘ JULA!

  Miłego wypoczynku w Hiszpanii!

 3. No i po finale a tak fajnie dziewczyny skakały i po ptakach wygrał Szczęsny a ty Julka dawaj dalej jestem twoim fanem i idę razem z Tobą Pozdro.

 4. Julka wygrasz to, moja mama twierdzi ze wygrana nie jest najwarzniejsza tylko to co sie robi. Zycze tobie powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>